Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

За ухилення від призову на строкову військову службу засуджено жителя Чигиринщини

Вироком Чигиринського районного суду, завдяки принциповій позиції прокурорів Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури засуджено 24-річного жителя Чигиринського району, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 Кримінального кодексу України (ухилення від призову на строкову військову службу).

Відкрите викрадення чужого майна (грабіж)

Прокурором Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт та скеровано до суду для розгляду по суті, у кримінальному провадженні за обвинуваченням особи А. у вчинені злочину, передбаченому ч. 3 ст. 185 КК України - таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно та ч. 2 ст. 186 КК України - відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно.

За незаконне зайняття рибним промислом - кримінальна відповідальність

Прокурорами Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення в суді відносно громадянина А, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним промислом).

Із зали суду – крадіжка, поєднана з проникненням у житло

Прокурорами Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури у формі процесуального керівництва в Чигиринському районному суді підтримано публічне обвинувачення відносно жителя с. Вітове, який проник до домоволодіння, що розташоване в с. Вітове Чигиринського району та умисно з метою крадіжки майна викрав матеріальні цінності, чим завдав потерпілому збитків.

На Чигиринщині понад 10 років проживав нелегальний мігрант з Білорусі

У Чигиринському районі понад 10 років нелегально проживав 40-річний громадянин Республіки Білорусь. Про це повідомляє прес-служба Управління ДМС України в Черкаській області.

Дочірні категорії