Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Комбінація по чигиринські…А хто гросмейстер???

Політикум в Чигирині завжди проходив по принципу дитячої гри «п’ятнашки» - якщо хтось звільнявся з високої посади то на його місце переводився хтось інший або з меншої посади, або приблизно однакової. Ніхто із зовні потрапити в касту «обраних» не міг. Виключеннями були призначення голови Чигиринської державної адміністрації Калашника Володимира Миколайовича та Цисаренка Олександра Борисовича. Можливо ще якісь виключення є, але вони радше підтверджують загальне правило. От і нещодавні зміни керівництва Чигиринської районної ради це довели. На місце Совгири Ганни Михайлівни став Литвин Петро Микитович, а на місце Півторака Віктора Володимировича – Кучеренко Тетяна Василівна.

Забутий резонанс щодо міського голови, який нібито взяв хабар у розмірі 6000 грн, безслідно не міг пройти і закінчитись нічим. Так побудована в нас державна система обвинувачення та правосуддя. Чи брав міський голова хабар чи ні – нехай залишається на совісті міського голови. Питання в іншому. Останніх п’ять днів по місту ширяться думки що на позачерговій сесії міської ради чинний міський голова міста Чигирина Тимченко Сергій Олексійович достроково припине свої повноваження в зв’язку із вступом в дію обвинувального вироку суду. Та на останок буде розіграна комбінація. На посаду заступника міського голови буде призначено містера Х. Хто цей таємничий містер Х? Озвучувались наступні кандидатури – Руденко, Турик (менший), Чигирик…Сесія міської ради вже перенеслась із середи 29 жовтня на п’ятницю 31-ше. Торги тривають. Сфери впливу переплітаються так що не розбереш – хто на щиті, а хто зі щитом. Подейкують що Литвин П.М., щоб утриматись на посаді та зберегти двічі скасовані голосуванням депутатів райради, але все таки досі діючі, надбавки, завдяки яким нинішній голова районної ради отримує зарплату не меншу 12000 грн, пообіцяв вирішити питання з посадою заступника. Зрозуміло що для потрібних людей.
З надійних джерел також стало відомо що міський голова робить протяжку проведення сесії в зв’язку з проведенням ремонту дахів багатоповерхівок, виконавцем робіт яких є приватний підприємець, відомий в районі своєю звичкою «домовлятись» із державними мужами  - завищувати вартість підрядів та ділитись цією майже законною «надбавкою». Міському голові зараз ой як потрібні кошти. І він прекрасно розуміє що або зараз, або ніколи. Тому чекає коли роботи будуть дороблені, щоб бухгалтерія міської ради провела черговий транш на зговірливого підприємця.
Чи пов’язані ці всі комбінації між собою чи ні, але факт залишається фактом. Таким комбінаціям позаздрили б самі визначні мислителі світу. Як воно буде далі покаже час. Нам же залишається роль простих спостерігачів в цьому театрі та чекати виборів до місцевих органів влади щоб не допустити до влади таких комбінаторів.

Коментарі  

+8 #2 Малокомбінатор 30.10.2014, 19:16
Можливо і пора, а от руки короткі у всіх, виявляється. Як базікати - то всі, а як до діла - то по кущах
Цитата
+12 #1 Оля 30.10.2014, 13:50
А мне интересно.....Неужели Литвин не попадает под люстрацию, відповідно до закону України "Про очищення влади"??? Уже давно пора ему провести имущественную проверку!!!!
Цитата

Додати коментар