Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Про інноваційну послугу Веб-порталу Пенсійного фонду України

З того часу, як у листопаді 2016 року почав працювати оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, його користувачі мають більше можливостей для дистанційного доступу до послуг Фонду.

 

Що це означає?

Якщо людина має електронний цифровий підпис або особистий логін та пароль, тобто може зайти в «особистий персональний кабінет», то вона може переглянути електронну персональну облікову картку застрахованої особи. Зокрема можна побачити, чи відраховує роботодавець у Пенсійний фонд обов’язкові платежі, від яких залежить розмір майбутньої пенсії. І якщо виникають якісь питання, одразу по «гарячих слідах» розпочати їх вирішувати, а не чекати, коли настане пенсійний вік і час зітре сліди діяльності роботодавця. Зазвичай з такими питаннями треба звертатися до керівника чи бухгалтера підприємства. Як відомо, вони не завжди охоче на них відповідають.

У найближчому майбутньому людина може переглянути свою електронну пенсійну справу. Уявляєте? Не треба йти  на прийом до спеціаліста, чекати, щоб вам щось роз’яснили, адже можливо, ви не все зрозумієте. Можна спокійно в домашніх умовах самому відкрити свою пенсійну справу й подивитися, чи все там правильно зафіксовано, чи всі періоди вашої трудової діяльності там є. І якщо виникне запитання, то надіслати їх у Фонд, скориставшись можливостями веб-порталу.

А вже зараз кожен пенсіонер можете знайти відомості про призначену та нараховану йому пенсію, її вид і суму, до того ж – з урахуванням усіх надбавок, підвищень, грошових допомог,  індексацій та інших доплат, тощо.

Якщо вас зацікавила можливість стати власником електронного кабінету і мати можливість користуватися веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, то потрібно прийти до нас особисто, заповнити відповідну заяву або можна принести вже заповнену заяву - на веб-порталі є зразок, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код. Вам видадуть розписку про отримання заяви, а також реєстраційний код, необхідний для реєстрації на веб-порталі.

За період з 01.11.2016 кількість користувачів веб порталу зросла з 811 до 934 станом на 01.05.2017 року.

 

Спеціаліст відділу адміністрування,

супроводження інформаційних

систем, електронних реєстрів

та захисту інформації Чигиринського

обєднаного управління

Пенсійного фонду України

Черкаської області                                                                                   Я.І.Бібіков

Додати коментар