Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Туристичними місцями Чигиринщини можна віртуально прогулятись завдяки новому проекту

Спеціалісти «GoogleУкраїна» створили спеціальний сайт «Мандруй Черкащиною», де зібрано інформацію про найцікавіші для туристів місця в Черкаській області.

Новинка дає можливість здійснювати 3D-тури парком «Софіївка», заповідником «Чигирин», Шевченківським національним заповідником у Каневі та Буцьким Каньйоном.

Кампанія «Цифрове перетворення Черкаської області» триває, повідомляє офіційний блоґ «Google Україна».

В рамках кампанії спеціалісти створили спеціальний сайт «Мандруй Черкащиною», де зібрано інформацію про найцікавіші для туристів місця в Черкаській області. На сайті є багато корисної інформації, зокрема 3D-тури такими перлинами області, як Національний дендрологічний парк «Софіївка», Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», Шевченківський національний заповідник у Каневі та Буцький Каньйон.

За допомогою опції «Сплануй подорож» на сайті можна легко скласти маршрут місцями області, які вас зацікавили, поділитися або запросити приєднатися друзів тощо. Крім того на сайті «Мандруй Черкащиною» можна знайти вже готові маршрути найцікавішими локаціями області із зазначенням контактної інформації, загальної відстані, необхідного часу і карти маршруту.

Проект реалізували Google Україна у співпраці з Черкаською обласною державною адміністрацією.

Додати коментар