Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В Галаганівці незадоволені селяни перекривали рух автомобілів

Сьогодні – 06 червня в с. Галаганівка, люди вийшли на попереджувальну акцію з вимогою негайно провести капітальний ремонт дороги.

Внаслідок обмеження руху через Тясминську дамбу, що знаходиться в с. Стецівка, збільшився потік автомобілів великогабаритного транспорту, що курсують через села Стецівка, Галаганівка та місто Чигирин.

Жителі Галаганівки вкрай стурбовані ситуацією, що сталася із рухом вантажного та великовагового автомобільного транспорту через їх село.

Постійна вібрація, яка виникає від безперервного руху транспорту, призводить до просідання ґрунту, у їх домівках утворюються тріщини в стінах, руйнуються стіни будинків та господарських споруд, а стан дороги жахливий і потребує ремонту.
Протестуючі згідні, що Тясминську дамбу потрібно ремонтувати, але організовуючи об’їзний шлях потрібно відремонтувати дорогу, на яку спрямований потік транспорту із дороги державного значення Р-10. 
Автомобільна дорога О241802 Чигирин - Стецівка - /Р-10/перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області. У разі, якщо Службою автомобільних доріг у Черкаській області не буде проведено ремонт в найкоротші терміни, люди обіцяють через два тижні вийти на цілодобову безстрокову акцію.
З протестувальниками поспілкувалися перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Лисенко, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко.

На місці проведення акції працювали працівники поліції, які здійснювали охорону громадського порядку.

Коментарі  

+11 #10 Дураки і дороги 14.06.2017, 17:08
Кличе батько сина і каже йому: - Син, ти вже великий, збігай за сигаретами татові! - Добре, давай гроші. - З грошима і дурник зможе взяти, а ти мені без грошей принеси! Пішов хлопець і повернувся через п'ять хвилин з порожньою пачкою . - Чому порожня?! - З сигаретами і дурень накуритися, а ти без сигарет спробуй!
Цитата
+8 #9 Сашко 09.06.2017, 11:20
Підхід до справи, завжди як у нас. :cry:
Але ж спочатку потрібно було відремонтувати дорогу через Галаганівку, а вже потім перекривати дамбу.
Цитата
+22 #8 Дайте голові лопату 09.06.2017, 07:30
У нас зараз місцеве самоврядлування, так що нема чого чекати, хай місцеві голови Галаганівки і Стецівки починають ремонт дамби і дороги. А то звикли, що приїде багатий добрий дядя з Черкас або з Києва, дасть кошти і відремонтує дорогу. А ми тут будем тихенько "керувати", зарплату одержувати та гарну пенсію держслужбовця виглядати.
Цитата
+5 #7 А вам не все одно? 08.06.2017, 21:32
Чому влада? А тому що дорога через с.Галаганівку по ідеї ремонтуватися повинна за кошти місцевого бюджету, а ви пустили через село дорогу не місцевого значення. Відповідно взяли на себе відповідальність, то робіть щось, а не стогніть.
Цитата
+6 #6 А вам не все одно? 08.06.2017, 21:25
То що з вісовим контролем? Влада ау?
Цитата
+8 #5 А вам не все одно? 08.06.2017, 21:21
Справа в тому, що згідно п.22.5 ПДР"Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення".
Цитата
+13 #4 Василий 08.06.2017, 14:49
Нібулон в розбиттю доріг зіграв не останню роль і заявляє, що вони,як і всі платять налоги.Люди теж платять та тільки що з цього мають крім поганих доріг,а Нібулон має добрі прибутки.Перекривати потрібно і Стецівку,Галаганівку та дамбу,яку за час її існування ніхто ні разу не ремонтував.
Цитата
+6 #3 ЧИГИРИНКА 08.06.2017, 10:40
Нажаль через рух великих авто руйнуються дороги міста , а міст скоро розвалиться.Депутатам потрібно ініціювати екологічний збір з автомобілів інших міст . ЗОНА ЗАПОВІДНА!
Цитата
+10 #2 володимир 08.06.2017, 05:40
З 2011р. засідають обласні комісії і більше нічого По стецівській дамбі потрібно поміняти з/бетонні плити на мостовому переході і зробити асфальтне покриття і дамба буде виконувати свою функцію мінімум ще років 100. Тим паче, що елеватор готовий прийняти участь в відновленні покриття на дамбі в дольовій участі. Ніхто з обласного керівництва не звернув увагу на те, що на річках Ірклей, Чутка є мости, які не розраховані на сучасну вагу автомобілів. Потрібно перекрити дорогу в Стецівці і в Галаганівці.
Цитата
+15 #1 автодор 06.06.2017, 22:17
Вже перекривати треба!! Ніхто і не почне її ремонтувати :cry:
Цитата

Додати коментар