Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Школярам з Боровиці меценат влаштував екскурсію до обласного центру

Учні Боровицької загальноосвітньої школи Чигиринського району відвідали Черкаси. На екскурсію до міста вони приїхали за ініціативи та підтримки черкаського бізнесмена та мецената Араіка Мкртчяна.

- Окрім екскурсії по місту, вирішили зробити дітям приємний сюрприз та запросили їх до Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, де показали їм практичні навчання. Учні були наскільки вражені побаченим, що не хотіли навіть покидати територію навчального закладу, — говорить пан Мкртчян.

Гасіння пожеж, порятунок постраждалих, смуга випробувань – все це вражало не лише дітей, а й дорослих.

- Екскурсія містом та відвідини зоопарку, звичайно, залишать приємний спогад в учнів, але можна прожити все життя і не побачити того, що дітям сьогодні продемонстрували курсанти. Я особисто таке бачу вперше, — каже директор школи Віктор Наконечнюк.

Араік Мкртчян пообіцяв, що і надалі буде всіляко підтримувати Боровицький навчальний заклад.

- Недарма ж кажуть, що якщо ми хочемо мати гідне майбутнє, необхідно всіляко підтримувати наших дітей. Сподіваюсь, що сьогоднішня поїздка трохи урізноманітнила літні канікули. Я бачу, що діти сьогодні отримали масу вражень, вірю, що вони були тільки позитивні, — каже Араік Рафікович.

Додати коментар