Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Археологічна експедиція в Івківці переноситься на вересень 2017р.

Адміністрація музею повідомляє всіх тих, хто побажав взяти участь у розкопках спільної експедиції Інституту археології НАН України та Черкаського міського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини поблизу с. Івківці на Чигиринщині у серпні цього року, що в силу непереборних обставин нашим колегам з Інституту археології довелося терміново змінити свої плани і щойно відбути на інші розкопки.

У зв’язку із цим термін наших спільних розкопок переноситься рівно на місяць – з 5 по 25 вересня 2017 року. Тобто, експедиція не скасовується, а лише відсовується в часі. Зате спека вже спаде. Наше запрошення для любителів археології, польової романтики і експедиційного способу життя лишається в силі.

Просимо вибачення в усіх, хто вже не зможе змінити свої плани і взяти участь у розкопках через зміни термінів досліджень.

 

Коментарі  

+12 #1 Волонтер 03.08.2017, 15:29
Мабуть музейники самі щось знайшли :lol: все викопають по тихому та продадуть :lol: як завжди :cry: а потім скажуть що нічого там не було... в нас країна цікава.. 70% експонатів в музеях фальшиві... за продані оригінали куплені: квартири, машини і тд... ще й заробітні плати від 10000 :-x за що? в принципі як і лісове господарство зарплати космос! а лісу вже немає... :P
Цитата

Додати коментар