Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Кубок з пляжного волейболу «Мікс-2017»

9 серпня 2017 року вже втретє на центральному міському пляжі Чигирина проведено відкритий Кубок з пляжного волейболу «Мікс-2017».

За перемогу боролись чотири команди: Андрій та Людмила Захарченки, Віталій та Наталія Дяченки, Олег Баханович та Ярослава Кульшай з Чигирина; Денис Замша та Анастасія Полушкіна з Росії (Тюменська область). 
Турнір проходив за коловою системою, всього було зіграно 6 матчів, кожна команда зіграла по три матчі. За перемогу з двох партій (2:0) нараховувалось 3 очки, за перемогу з трьох партій (2:1) – 2 очки, за поразку з трьох партій (1:2) – 1 очко.
Вже другий рік поспіль переможцями стали Андрій і Людмила Захарченки, які виграли усі матчі і набрали 8 очок, програвши лише 1 сет сім’ї Дяченків. Срібні нагороди – у чемпіонів 2015 року Бахановича Олега і Кульшай Ярослави, які поступились лише команді переможців і отримали 6 очок. Бронза – у Віталія і Наталії Дяченків (3 очки). Високу майстерність продемонструвала наймолодша пара гравців: брат і сестра Денис та Анастасія, які мають чигиринське коріння, проте цього разу переміг досвід.
ПЯереможців та призерів нагороджено Кубком та медалями різного ґатунку.

Додати коментар