Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Троє чоловіків отруїлися метиловим спиртом. Один помер (відео)

Чоловіки випивали «на трьох», думали — спирт. Трагедія сталась у селі Рацеве. Саме в цьому населеному пункті рік тому правоохоронці «накрили» нелегальний спиртзавод.

Як повідомили в сільській раді Рацевого, ще двоє фігурантів трагічного обіду зараз у лікарні. Село охопила паніка — жителі пам’ятають події в Харківській області, коли від отруєння метанолом померли кілька десятків людей.

Постраждалі - працівники підприємства з виготовлення дерев’яних піддонів, яке орендує приміщення на території комбікормового заводу. Саме тут понад рік тому поліція накрила підпільний цех, де гнали винно-горілчаний фальсифікат.

Звідки взялося спиртне з’ясовує поліція — відкрите кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство". Ряд доказів направлено на експертизу. У поліції не виключають, що метанол міг потрапити і в роздрібну мережу, тому просять жителів Чигиринського району бути уважними.

Сюжет про цю трагедію показали місцеві телеканали. Щоправда на одному з них вказали що Рацеве знаходиться не в Чигиринському, а в Чорнобаївському районі.

Коментарі  

+24 #9 Вершки и корешки 14.09.2017, 13:57
Цитую biber:
Срацівчани курине мясо і так дороге ви його бачити не будете :lol: але сморід гнилі і курячого посліду буде з вами заажди :P

Все правильно, курятина для українців подорожчала тому, що в рази збільшився експорт в Європу. Так що шановні жителі Рацево гамно нюхати вам і по вашій волі всій Чигиринщині, а преміксні делікатеси вкушать европейцям. Рацівчанам така дорога бройлятина буде вже недоступна, але більшість місцевих це не лякає, є свої домашні кури. Але є в Рацево групка людей, які конкретно присіли на шарові курячі ляшки, не знаю чи переживуть, хоч би ломка не почалась.
Цитата
+8 #8 Моня 13.09.2017, 11:12
Як це так,що голова не знає чим займається підприємство,воно знаходитьсяна території Рацівської сільської ради,підписувались же якісь документи на аренду,в яких повинно вказуватись вид діяльності!А правохоронним органам потрібно перевірити підприємство разом з депутатами сільради.Нормальний ход написали "КАРАНТИН"!
Цитата
+21 #7 Григорій 13.09.2017, 00:20
Москаленчиха забула, як вср@@@сь , коли курей обїлась , а тепер у неї паніка ,бо вона теж не минає чарки ,що б продезинфікувать ті кури, які мішками додому пре і жире. Чого ж тоді їй не розказували ,що не можна їсти тухлу курятину. Чи вона так односельців від отруєнь оберігає ? :lol: :lol: :lol: :P
Цитата
+16 #6 biber 12.09.2017, 21:12
Срацівчани курине мясо і так дороге ви його бачити не будете :lol: але сморід гнилі і курячого посліду буде з вами заажди :P
Цитата
+30 #5 Токсикомазохістам 12.09.2017, 14:36
Цитую Не рвіть серце:
Ви лікарів без роботи не залишите - то якоїсь гадості напєтесь, то курима шаровими траванетесь, бідовий народ.

Та хай пють і закусюють преміксом - "красиво жить не запретишь". Може вивітряться з голови голубі курячо - бройлерні фантазії.
Цитата
+35 #4 Не рвіть серце 11.09.2017, 19:14
Знову Рацево чудить, село охопила паніка, що це якесь стихійне лихо, а може взагалі не пити, чи така страшна думка ніколи рацівчанам в голову не приходила? Ви лікарів без роботи не залишите - то якоїсь гадості напєтесь, то курима шаровими траванетесь, бідовий народ.
Цитата
+27 #3 Підпільний Кіндрат 11.09.2017, 19:04
"вказали що Рацеве знаходиться не в Чигиринському, а в Чорнобаївському районі"
Видать шифруються гади, щоб випадково прокуратура і правоохоронна поліція не здогадалась де шукати цей підпільний концерн.
Цитата
+12 #2 Винний 11.09.2017, 09:44
Нормальний чувак,в обід він випив по 100грам горілки,і це на роботі!Спасло його те ,що він продовжив бухать після роботи!Етиловий спирт переміг метиловий-браво!
Цитата
+13 #1 Управдом 11.09.2017, 09:27
Про які робочі місця говорить журналіст у другому відео,чи не про "Нашу рябу"?А на початку диктор взагалі попутав Чигиринський і Чорнобаїський райони.
Цитата

Додати коментар