Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Наші за кордоном

22.09.2017 р. в Гомельській філії Вєтковського музею старообрядництва і білоруських традицій ім.Ф.Г.Шклярова 

відкрилась персональна виставка заслуженого майстра народної творчості України Євгена Поступайла.

Експозиція виставки складається із більше 100 робіт новоствореної серії полив'яних мисок оздоблених традиційним головківським розписом.

Наша "головківка" стала справжнім відкриттям для білорусів. При цьому не лише пересічні відвідувачі, а й досвідчені мистецтвознавці, як директор музею Галина Григорівна Нєчаєва, визнали її оригінальність: "Поєднання червоного, білого і зеленого – одна із найдавніших кольорових гам. Але в такій орнаменталістиці вона виглядає вражаюче".

Світлим, добрим, затишним простір виставкового залу став завдяки участі у створенні експозиції працівників філії, які надали необхідне обладнання, рушники, скатерки, килими роботи місцевих майстрів. Особливо заслуговує вдячності завідувач філії Петро Михайлович Цалка за свої ідеї просторового вирішення композиційних блоків та особисту участь у їх фізичному втіленні.

На відкритті виставки не було єдиної мови спілкування – кожен говорив своєю – білоруською, українською, російською, але взаєморозуміння було абсолютним. А захоплення від виступу ансамблю бандуристів "Вербиченька" Вєтковського Будинку культури і народної творчості (Гомельська область Білорусії) стало своєрідною емоційною домінантою, яка завершила зустріч на високій позитивній ноті.

Про успішність заходу більш об’єктивно можна буде говорити після 2-х місяців роботи виставки. Проте вже на етапі її підготовки і відкриття стала зрозумілою велика сила музейної солідарності та підтримки простих сімей із м. Гомель: Лєвіних, Толкачових, Бочкарьових.

Окремо слід зазначити, що проект відбувається за ініціативи Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" та підтримки інвестиційної компанії "ДАР. Інфраструктурні рішення" (м. Чигирин).

В.Лазоренко, заступник Генерального директора

Коментарі  

+9 #2 мер 28.09.2017, 20:23
Вони мало пропонували $ 8) тут кожен думаэ як набити свою кишеню :-*
Цитата
+9 #1 ДАР 28.09.2017, 16:17
Хотілося б знати, то чому ж земельна комісія, що при міській раді Чигирина не дозволила інвестиційній компанії "ДАР", яка не раз виступала спонсором в нашому місті, орендувати богом закинуту територію бувшого асфальтного заводу? При чому без пояснень!
Краще хай курники будуються! Ото користь для міста буде! А сонячна електростанція, то таке... фігня для міста!???
Цитата

Додати коментар