Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Чигиринські дівчата вибороли третє місце в традиційному турнірі з волейболу, що пройшов у м. Каневі

1 жовтня 2017 року в м. Каневі у спортивному залі ЗОШ № 4 відбувся щорічний традиційний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Дню вчителя.

Турнір організовано Канівським районним фізкультурно-оздоровчим клубом "Колос", відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому та Канівським дитячим волейбольним клубом "Вікторія".
У змаганнях взяли участь 5 команд: «Чигирин», «Кам'янка», «Обухів», збірна Канівського району та ДВК "Вікторія".
Змагання проходили за коловою системою, кожна команда зіграла по чотири матчі, всього було зіграно 10 матчів. За перемогу з двох партій (2:0) нараховувалось 3 очки, за перемогу з трьох партій (2:1) – 2 очки, за поразку з трьох партій (1:2) – 1 очко.
У складі команди «Чигирин» змагались: Бабенко Тетяна, Ременюк Наталія, Кульшай Ярослава, Захарченко Людмила, Смолій Надія, Захарченко Вікторія та Романенко Валерія.
Чигиринські волейболістки перемогли у трьох матчах: з командою Обухова (2:0), Кам′янки (2:1), Канівського району (2:1), а поступились лише команді ДВК «Вікторія» з рахунком по партіях 0:2 (20:25, 24:26). За сумою набраних очок перше місце вибороли волейболістки ДВК "Вікторія", другими стали спортсменки Канівського району, третє місце здобула команда м. Чигирин, у команди Кам’янки – четверте місце, а у команди Обухова – п'яте. Переможці нагороджені грамотами і подарунками.

Додати коментар