Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В Боровиці провели тематичний КВН для школярів

Напередодні Дня працівників сільського господарства Чигиринським районним центром зайнятості спільно з директором СТОВ «Дружба», Чигиринським районним Будинком культури та відділом освіти Чигиринської в актовій залі Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Чигиринської районної ради проведено профорієнтаційний КВК «Ким бути? Ось в чому питання».

Учасниками КВК були команди «Престиж» Рацівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Тимчасово безробітні» Тіньківської ЗОШ І-ІІІ ст. та «Удар» Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Перед початком змагань команди та їх вболівальники привітали з професійним святом та подякували сільгоспвиробникам району за їх нелегку працю і в знак вдячності подарували їм торт у вигляді трактора.

Змагання проходили в напруженій боротьбі за перемогу, вболівальники гучними оплесками підтримували свої команди, а між конкурсами, в той час коли працювали журі та лічильна комісія, учні освітніх закладів району демонстрували свої вокальні та хореографічні досягнення.

Компетентному журі було важко визначити переможця, тож перше місце розділили команди «Престиж» та «Удар», а друге місце отримала команда «Тимчасово безробітні». На завершення заходу сільгоспвиробники Чигиринського району (СТОВ «Дружба» - Армен Налбандян, СТОВ «ЧАК» - Олександр Кравець, ПП Максим Швиденко, ПП Олександр Нагаєв, ПП Анатолій Мирошніченко) організували всім командам КВК та їх вболівальникам прекрасний подарунок – святкову дискотеку. Грамотою відділу освіти та районної організації Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено директора СТОВ "Дружба" Армена Налбандяна за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок та активну участь у підтримці розвитку освітньої галузі району, безмежну турботу за майбутнє покоління України та з нагоди Дня працівників сільського господарства, а також вручено Подяку директору Чигиринського районного центру зайнятості Світлані Коршуновій за співпрацю з освітніми закладами району.

 

За інформацією начальника відділу освіти Чигиринської РДА Катерини Невгоденко

Додати коментар