Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Архітектурна рада погодила розширення птахофабрики на Чигиринщині (відео)

Архітектурна рада погодила детальний план розширення ДП “Перемога Нова” з будівництвом бригад вирощування поголів’я птиці в адміністративних межах Рацівської сільради Чигиринського району за межами населеного пункту.

 

Про це повідомив директор підприємства Віктор Гринюк.

– Рада розглянула наші документи щодо намірів про будівництво в Чигиринському районі. Документи були представлені в законному порядку. Докладав голова Чигиринської РДА Володимир Клименко. Спеціалісти, що були присутні на нараді, задоволені, тож було ухвалено рішення погодити детальний план, – розказує він.

Гринюк додає, що до плану звучали незначні зауваження, які в підприємстві уже прийняті до уваги.

Відповідаючи на питання щодо того, що ж спровокувало штовханину на засіданні, директор підприємства зазначив таке: – Лише спеціалісти повинні вирішувати законний чи незаконний документ, а не крик і ґвалт, – пояснив він.

 – Надалі наше підприємство проведе громадські слухання, на яких жителі села й зможуть висловити свої думки та пропозиції щодо забудови.
Відео штурханини можна переглянути нижче

Коментарі  

+5 #8 корінний рацівчанин 04.12.2017, 21:25
[quote name="Місцевий"]...
Я більше ніж впевнений в тому, що люди нічого не зможуть зробити... Якщо люди так і далі будуть вважати себе підстилкою олігархів та, навіть не боровшись, визнають поразку чи втікають, то про що можна говорити. Тільки спільними зусіллями, можливо і протиправними, можливо і з кров'я але боротись, якщо ідентифікуємо себе пращурами козацтва а не рабів
Цитата
+13 #7 Борис 01.12.2017, 18:35
Достатньо того, що проектом не передбачаються будь які очисні споруди для води та повітря, не передбачені могильники для "сухого" лайна та здохлих курей (курчат, півників), відсутні заміри відстаней до об"єктів міста Чигирин та району (відстані вказано до об"єктів села Рацево та с. Вітово), відсутні заходи по рекультивації використаних земель (курники не вічні - років через 5-10 їх знесуть, як нерентабельні).
"– Лише спеціалісти повинні вирішувати законний чи незаконний документ, а не крик і ґвалт, – пояснив директор підприємства Віктор Гринюк, – Надалі наше підприємство проведе громадські слухання, на яких жителі села й зможуть висловити свої думки та пропозиції щодо забудови." . Не громади району, а громади с. Рацево, зрозуміло ? А спеціалісти, зрозуміло, працюючі на підприємстві. . .
Добре розуміючи, що сила (мільярди) силу (громадський спротив) ломить, вважаю, що без неконституційних (протиправних) дій не обійдеться.
Цитата
+15 #6 Фініш 01.12.2017, 07:50
Цитую громадянин:
Короче продавати все і їхати з цього ла.... :sigh:

Все правильно, треба тікати, толку не буде, це вже все.
Цитата
+14 #5 громадянин 30.11.2017, 20:18
Короче продавати все і їхати з цього ла.... :sigh:
Цитата
+4 #4 провокатор 29.11.2017, 11:35
Як можна бути проти? Косюк - соратник Порошенка, Герой України. Він же нам тільки кращого хоче. А хто проти - чемодан вокзал росія. Слава Україні
Цитата
+25 #3 Місцевий 28.11.2017, 10:07
Таке рішення означає кінець екології Чигиринського р-ну, хоча вода, про яку Ви пишете, вже давно забруднена Ніболоном, а саме хімією з полів :-x .
Я більше ніж впевнений в тому, що люди нічого не зможуть зробити, приклад тому заборона проїзду вантажівок через місто - як їздили так і їздять, а місцева мусорня тільки покриває і "мзду" збирає. Влади в місті та районі не існує, вона повністю нездатна до яких-недуть дій, лише квіти до пам'ятників може покладати та проводити безглузді наради, це саме стосується і сільських рад, кожен працює для себе, візьміть для прикладу Галаганівку, крім деребану землі сільська рада нічим не займається.Враховуєчи вище сказане я повністю впевнений в тому, що навіть якщо люди будуть проти будівництва курятника, то останній все одно збудують, адже в нашій державі не існує такого поняття як право та Закон, тут існує поняття "бабло", а в поєднанні з корупцією отримуємо те, що називається українською державою.
Цитата
+12 #2 громадянин 28.11.2017, 07:30
Та й Чигирин питиме воду з душком :-x ой буде воняти.... аж в Стецівці буде чути...
Цитата
+24 #1 Чигиринець 26.11.2017, 18:04
Місцеві зайди продали Чигиринщину " рябі". Про людей і їх здоровья ніхто не дума. Про те , що така кількість курей викличе в організмі людей безповоротні процеси ніхто не згадує . Буде згублена навколишня природа. Влада вирішила знищити нас і наших дітей . І за допомогою продажних осіб ( людьми їх назвати неможливо), яким кидають як собакам тухле мясо -хочуть загребти нашу землю, нашу воду , наше чисте повітря . Люди прокиньтесь і давайте гуртом відстоювати нашу Чигиринщину , бо завтра вже буде пізно . Це стосується не тільки Рацева а і Чигирина , Галаганівки , Розсошенець,Тіньок .Стецівки . МИ п'єм одну воду, і дихаєм одним повітрям . Гуртуйтеся і не стійте осторонь .
Цитата

Додати коментар