Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В Чигирині чергова зміна влади

Секретар міської ради Цівіна В.В. написав заяву про складення повноважень. Про це він заявив на сесії міської ради, що відбулась 23 листопада 2017 року. Депутати Чигиринської міської ради прийняли відповідне рішення.

На цій же сесії було обрано нового секретаря. Ним став Іванов Олександр Васильович. Щоправда право підпису, як це передбачено ЗУ «Про місцеве самоврядування», та виконання обов’язків міського голови на новообраного секретаря депутати на цій сесії не надали. Тим самим відтермінувавши входження на посаду секретаря.

Ряд організаційних рішень було прийнято на позачерговій сесії, що відбулась 29 листопада 2017 р. Серед них – про тимчасове виконання обов’язків міського голови секретарем міської ради, про присвоєння рангу секретарю міської ради, про встановлення надбавки до посадового окладу та преміювання секретарю міської ради.

Останнє рішення було прийнято не відразу, а лише через повторне голосування. Інше рішення, що також голосувалось повторно – про встановлення надбавки до посадового окладу заступнику міського голови, не набрало необхідної кількості голосів.

Коментарі  

+5 #2 громадянин 03.12.2017, 10:00
Люблю договорняки :lol:
Цитата
+5 #1 Мєсний 01.12.2017, 23:04
Чого це не хочуть додати мій коментар,що правда в очі ріже!?чи грошима поділився??
Цитата

Додати коментар