Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Жителю Чигиринського району за жорстоке побиття товариша по пляшці присудили 8 років позбавлення волі

Прокурором Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури у грудні 2017 року в Чигиринському районному суді підтримано публічне обвинувачення

відносно, раніше судимого, жителя м. Чигирин громадянина А., який в кінці квітня 2017 року після вживання спиртних напоїв з потерпілим (житель м. Чигирин громадянин Б.) перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, завдав більше 10 ударів кулаками обох рук в область голови громадянина Б., від яких той упав і втратив свідомість, чим спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді травми голови з крововиливом над твердою мозковою оболонкою правої півкулі мозку, крововиливами в речовину головного мозку з його з давленням, забоєм головного мозку тяжкого ступеня, раною м’яких тканин голови, крововиливом повік лівого ока, що згідно висновку експерта відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, як такі, що небезпечні для життя.
Під час досудового розслідування та судового розгляду громадянин А., з метою уникнення кримінальної відповідальності, вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, не визнавав та постійно чинив тиск висловлюючи погрози в адресу потерпілого та свідків.
Під час судового розгляду обвинувачення знайшло своє підтвердження, вина обвинуваченого доведена у повному обсязі, а тому суд погодився з позицією прокурора та визнав винним громадянина А. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Додати коментар