Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Христина Соловій – спеціальна гостя Фестивалю Святого Миколая в Чигирині

Інформацію про це розмістили на сайті – http://kolodar.org/ .

Її голос зачаровує, її образ запам’ятовується… Українська співачка Христина Соловій цього грудня виступить на Черкащині вперше.   

Лапландія в Україні – саме так називають Фестиваль Святого Миколая, що традиційно відбувається у першій козацькій столиці – Чигирині. Цього року справжні дива тут триватимуть 16-17 грудня. Одним з таких стане виступ української зіроньки – Христини Соловій. 

 – Я вірю в святого Миколая, в добрі справи і в людей, які йому допомагають. 17 грудня матиму честь відвідати Резиденцію в Чигирині і це дуже хвилююче… Матиму особливу місію та завдання – на фестивалі я спробую запалити іскорки добра в дорослих та дитячих серцях. Впевнена, що напередодні найдобрішого зі свят, нам вдасться створити атмосферу тепла та радості і хоч на один промінчик зробити нашу Україну світлішою, – прокоментувала Христина Соловій.

 Виступ української співачки можна буде почути 17 грудня о 15.00.

 Фестиваль Святого Миколая відбуватиметься на території відновленої Резиденції Богдана Хмельницького. Захід є соціальним проектом, відтак вхід – безкоштовний!

Дійство відбувається за сприяння Черкаської обласної державної адміністрації та Чигиринської районної державної адміністрації.

 

Коментарі  

+8 #2 А в лесу поют дрозды 17.12.2017, 21:15
Для села і така зійде. Це подарунок від Косюка "справжнім рацівчанам", які голосували за курятники, голові Ларісіі і її сільським депутатам.
Цитата
+10 #1 Миколай 17.12.2017, 13:36
Новость дня!!! Соловій не настояща!!! Цей продюсер вже Дідзьо в Рацево привозив. Знов розводять!!!
Цитата

Додати коментар