Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Прокуратура відстояла інтереси держави скасувавши розпорядження Чигиринської РДА

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури протягом вересня 2017 року вивчено питання щодо дотримання вимог земельного законодавства на території району.

Так, за результатами вивчення встановлено, що Чигиринською районною державною адміністрацією в кінці 2016 року прийнято розпорядження яким віднесено земельні ділянки загальною площею 976 гадо нерозподілених (не витребуваних) паїв, тим самим змінивши розпорядника земельних ділянок. 

Разом з тим, відповідно до державної статистичної звітності (форма 6-ЗЕМ) земельна ділянка загальною площею 976 га віднесена до земель запасу державної власності (відповідно до ст. 122 Земельного кодексу України землями державної власності розпоряджається центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи).

В результаті прийняття вказаного вище розпорядження, Чигиринська райдержадміністрації змінила розпорядника земель, порушила процедуру передачі земель державної власності та фактично вилучила землі із державної власності.

З урахуванням виявлених порушень, відділом місцевої прокуратури в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» до Господарського суду Черкаської області внесено позовну заяву про визнання незаконним та скасування правового акту органу державної влади.

За результатами судового розгляд суд погодився з доводами прокурора,  визнав незаконним розпорядженням та скасував його тим самим попередивши незаконне вибуття земельної ділянки загальною площею 976 га із земель державної власності.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Коментарі  

+7 #6 Чигринським фараонам 12.01.2018, 07:24
Прокуратура відстояла інтереси держави скасувавши розпорядження Чигиринської РДА
Виходить що Чигиринська РДА працює проти інтересів держави і дійшли вже до того, що держава повинна свої інтереси захищать в прокуратурі. А хто платить зарплату чиновникам РДА?
Цитата
+3 #5 Світлана 11.01.2018, 01:13
Цитую Фараон:
Цитую КИРИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР:
На цьому прикладі ми бачимо які в нас можновладці пан Клименко голова РДА та його перший заступник Лисак вони війшли во вкус і дерібанять район та землі...

А про Миколку забув?
https://d.radikal.ru/d07/1801/c4/cb30f6c0bb36.jpg

Це Миколка в Египті. Поїхав разом з представниками афганців у райраді та молодим депутатом-арменом.
Цитата
+17 #4 Фараон 08.01.2018, 08:39
Цитую КИРИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР:
На цьому прикладі ми бачимо які в нас можновладці пан Клименко голова РДА та його перший заступник Лисак вони війшли во вкус і дерібанять район та землі...

А про Миколку забув?
https://d.radikal.ru/d07/1801/c4/cb30f6c0bb36.jpg
Цитата
+12 #3 САРАЙ АНУ І Бо 07.01.2018, 18:15
НЕ Лисак, а Лисе(и)нко Вік Бор
Цитата
-10 #2 Філолог 29.12.2017, 22:28
Цитую КИРИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР:
ШАНОВНА ГРОМАДА ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ...На цьому прикладі ми бачимо які в нас можновладці пан Клименко голова РДА та його перший заступник Лисак вони війшли во вкус і дерібанять район та землі...Всіляко відписуючі та надаючі відповіді учасникам АТО що земаль для отриманя в районі немае...І що вони некомпетентні в цих справах а в цій статьї ми бачемо що навпаки вони все вміють і можуть тільки не для вас шановні ЖИТЕЛІ РАЙОНУ....Так що моя пропозиція збирати збори та поіменим голосуваням гнати цих засланих казачків в три шії від нас...Я кі нічого нероблять для розбудови району а прикриваючісь благими ділами які входять в їх посадові обовьязки відстоюють та лобіюють олігархічні структури та підприемців за мзду пропихуючі тендери в районі....СЛАВА НАЦІЇ -- МИ ПЕРЕМОЖИМО...

А яке відношення має цей коментар до статті?
Цитата
+32 #1 КИРИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР 29.12.2017, 05:39
ШАНОВНА ГРОМАДА ЧИГИРИНСЬКОГО РАЙОНУ...На цьому прикладі ми бачимо які в нас можновладці пан Клименко голова РДА та його перший заступник Лисак вони війшли во вкус і дерібанять район та землі...Всіляко відписуючі та надаючі відповіді учасникам АТО що земаль для отриманя в районі немае...І що вони некомпетентні в цих справах а в цій статьї ми бачемо що навпаки вони все вміють і можуть тільки не для вас шановні ЖИТЕЛІ РАЙОНУ....Так що моя пропозиція збирати збори та поіменим голосуваням гнати цих засланих казачків в три шії від нас...Я кі нічого нероблять для розбудови району а прикриваючісь благими ділами які входять в їх посадові обовьязки відстоюють та лобіюють олігархічні структури та підприемців за мзду пропихуючі тендери в районі....Так що робіть висновки аналізуйте і недавайте себе обкрадати поки ви рахуете свої копійки вони сміючі вам в очі заробляють собі тисячні статки а вас все життя заставляють жебракувати...СЛАВА НАЦІЇ -- МИ ПЕРЕМОЖИМО...
Цитата

Додати коментар