Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Черкаський благодійний фонд "Турбота поколінь – Хесед Дорот" шукає людей, кому потрібна допомога

В благодійному фонді «Хесед Дорот» пропонують допомогу. «Ми шукаємо людей, пенсіонерів за віком або інвалідів будь-якого віку, у яких є єврейське коріння (тато, або мама, або бабуся, або дідусь - єврей) і це документально підтверджено» - заявили у Фонді.

Для довідки.

Черкаський обласний благодійний єврейський фонд (ЧОБЕФ) "Турбота поколінь – Хесед Дорот" був заснований на початку 1997 року двома організаціями – Черкаською міською об'єднаною єврейською громадою та Асоціацією єврейських общин малих міст України – з ініціативи та за фінансової підтримки Американського єврейського об'єднаного розподільчого комітету (Джойнт).

 За порівняно невеликий відрізок часу була створена благодійна організація, яка створила програми соціального захисту нужденних верств населення Черкаської і значної частини Київської областей. З 1999 року ЧОБЕФ "Хесед Дорот" здійснює свою діяльність тільки на території Черкаської області і в даний час працює більш, ніж в 50 населених пунктах, включаючи в себе більше 15 соціальних і соціально-общинних програм. Слід зазначити, що близько 30% підопічних Фонду – не євреї. В першу чергу це Праведники Народів Світу – людей, які ціною власного життя рятували євреїв у роки війни.

Всі програми, що працюють у Хеседі, задумані і створені для того, щоб допомогти підопічним Фонду – інвалідам та пенсіонером – вижити в такі складні часи.

Зв’язатись з Фондом можна за адресою:

18015, м. Черкаси, вул. Богдана Хмельницького, 66,

або за телефонами +38 (0472) 373-128, +38 (0472) 377-079, +38 (0472) 544-148

Офіційний сайт - http://hesed-dorot.ck.ua/index.htm

Додати коментар