Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Депутат сільської ради при голосуванні не повідомила про конфлікт інтересів

Одним з пріоритетних напрямків сьогодні в нашій державі є боротьба з корупцією.

Органи прокуратури докладають зусилля для викорінення такого явища як корупційні діяння.

Так, Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури виявлено та здійснено обов’язкову участь у розгляді протоколів про адміністративні корупційні правопорушення за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП  відносно громадянки С.

Встановлено, що С., будучи обраною 25.10.2015 депутатом однієї з сільських рад Чигиринського району сьомого скликання, всупереч вимогам п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила депутатів сільської ради про наявність у неї реального конфлікту інтересів щодо розгляду питання про виділення її близьким родичам в користування земельних ділянок та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме, 23.06.2017 на двадцятій черговій сесії сільської ради Чигиринського району сьомого скликання прийняла участь в голосуванні за прийняття рішення щодо надання дозволу на замовлення проектів землеустрою на відведення у власність земельних ділянок площею 2 га. для ведення особистого селянського господарства своїм близьким родичам, таким чином вчинила дії і прийняла рішення в умовах виникнення реального конфлікту інтересів, чим порушила чинні норми законодавства.

Погодившись з позицією прокурора, Чигиринським районним судом винесено постанову від 07.12.2017, згідно якої вказану особу визнано винною у вчиненні зазначених адміністративних корупційних правопорушень та накладено стягнення у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400 тис. грн.  Постанова суду наразі не набрала законної сили.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Додати коментар