Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Школярка з Чигирина стала переможницею обласного фотоконкурсу

З метою підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційної підтримки та всебічного розвитку творчого потенціалу серед учнівської молоді Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції «Випускник-2018» з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року проводився профорієнтаційний фотоконкурс «Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ».

В конкурсі прийняли участь учні 7-х – 11-х класів шкіл області, які представили на огляд 255 фотографій, що розміщувалися на сторінці Черкаського обласного центру зайнятості в соціальній мережі Facebook. Найкращі роботи визначалися за кількістю поставлених «Like» під кожним фото.

І саме, напередодні настання Нового року 28 грудня відбулося урочисте нагородження переможниці за 1 місце у конкурсі - Іванової Євгенії з фотороботою «Лікар», яка навчається в 7 класі Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3, м. Чигирин.

Нагороджувала школярку Коршунова Світлана – директор Чигиринського центру зайнятості,  вручення призів відбулося в рамках передноворічної концертної програми навчального закладу, де були присутні учні та педагогічний колектив, а також представники центру зайнятості.

Додати коментар