Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Поки деякі “воюють” з курячою навалою, інші тихо-мирно створюють склад отрутохімікатів в Чигирині

"Нібулон" затвердив проект будівництва складу зберігання пестицидів і отрутохімікатів в Чигирині.

У компанії стверджують, що споруда відповідає будівельним нормам України ДБН Ст. 2.2-7-98, а також дотриманням норм і правил санітарного та екологічного законодавства.
Однак, проти будівництва ядохранилища категорично виступають місцеві мешканці та екологи, стверджуючи, що це може призвести до катастрофи.
«Використання пестицидів поблизу населених пунктів веде до накопичення полютантів в організмі людини, це призводить до зростання захворювань і збільшення смертності населення. При обприскуванні пестициди потрапляють у річку. Крім цього, вони потрапляють у ґрунт і потім забруднюють воду», - зазначають екологи у своєму відкритому зверненні.
Також підкреслюється, що високі рівні пестицидів у крові викликають цукровий діабет, рак і захворювання легенів у дітей.
Місцеві жителі стурбовані, що будівництво ядохранилища може відбутися без їх згоди. Подібна ситуація вже була в 2015 році, коли "Нібулон" кулуарно спробував провести днопоглиблювальні роботи на перекатах Дніпровського водосховища, погодивши проект з жителями миколаївській області замість черкаської. Про негативні наслідки впливу радіоактивного мулу на навколишнє середовище компанія теж вирішила відзвітувати в місцевій газеті Миколаївської області «Рідне Прибужжя».
Нагадаємо, компанія «Нібулон» належить миколаївському мультимільйонерові Олексію Вадатурському і його синові Андрію, який має мандат народного депутата України. Вадатурського-молодшого називають лобістом комерційних інтересів «Нібулон» в парламенті.
Політолог Кость Бондаренко впевнений, що для цієї категорії народних обранців депутатський статус значить куди менше, ніж статус бізнесмена. «Людина, що заробила мільйон, в першу чергу є підприємцем. Люди, які прийшли з бізнесу, керуються економічною доцільністю, використовуючи парламент для лобіювання власних бізнес-інтересів, - пояснює він. - Власне, політична діяльність - це другорядний момент».

Коментарі  

+1 #12 Васько 2 19.03.2018, 14:39
Вважаю, що Нібулон багато проблем створив у районі. Побіті дороги - це на 50% його "заслуга". Але автори статті так і не надали відповіді. По ссилці зайти не можна. Надайте достовірну інформацію. Хто затвердив проект? Де затвердили? Чи приймала участь в затвердженні Чигиринська РДА? Адже "Нібулон" сам собі нічого затвердити не може. :lol: :lol: :-* :-* :P :eek:
Цитата
-8 #11 Патріот 27.02.2018, 15:50
Цитую Ніна:
Дуже розчарована у нашій шановній "НАРОДНІЙ РАДІ"- у них "куряча сліпота" стосовно цього проекту. Чому така вибірковість? Чи за це ніхто не заплатить?.....

За справами треба судити, за справами. До порівняння, хай хоч одна компанія чи господарство зробить щось подібне:
https://dzvin.news/ahroholdynh-mhp-finansuje-rozvytok-mistsevyh-hromad-cherkaschyny/
Цитата
+4 #10 Патріот 27.02.2018, 15:30
Хімія на полях є і буде. Де взяти органічні добрива, коли всю скотину винищили??? Селянину господарювати не дають, що влада, що фермери, всю землю під поля забрали, порозорювали навіть кургани та захисні зони. Корову пасти ніде, свиням зеленого х.... знайдеш! А з приводу складів ГСМ та ядохімікатів - вас ніхто не спитає. В Рацевому, прості фермери, один в центрі села організува склад, інший за пару кварталів від амбулаторії. То що говорити про Нібулон?
Цитата
+14 #9 Простітролям 17.02.2018, 19:37
Цитую чигиринець:
(Брехня). А від аміачноі селітри, яка є вибухо-небезпечною, від Чигирина може залишитись лише воронка. У нормальних хазяйвів склади за межами населених пунктів.

Не пишіть замовлених дурниць, аміачна селітра сама по собі ніколи не вибухне. Якщо правильно зберігати міндобрива, в закритій тарі і т. п., то ніякої шкоди навколишньому середовищу вони не несуть. Почитайте краще коментар №7, так ото катастрофа, пострашніше любого вибуху буде.
Цитата
+15 #8 Васько 17.02.2018, 13:34
Перейшов по ссилкі та нічого не знайшов про проект. Надайте достовірну інформацію. Хто затвердив? Де затвердили? Чи приймала участь в затвердженні Чигиринська РДА? Адже "Нібулон" сам собі нічого затвердити не може. :lol: ;-) :-*
Цитата
+24 #7 Прекрасное далёко 17.02.2018, 09:46
Привіт з Гаврилівки, дивіться, заздріть:
https://www.facebook.com/olegleko/videos/1645891292171285/
Цитата
-7 #6 чигиринець 16.02.2018, 20:53
Люди добрі, Нібулон вже 10 років зберігає отруту на складах в Чигирині. При перевірках вони кажуть,що всю хімію відразу вивозять в поля. (Брехня). А від аміачноі селітри, яка є вибухо-небезпечною, від Чигирина може залишитись лише воронка. У нормальних хазяйвів склади за межами населених пунктів.
Цитата
-14 #5 Патріот 15.02.2018, 12:01
Цитата: "Вся російська офіційна пропаганда будується на приниженні і підлогу. Щодня в провладних ЗМІ та на телешоу принижують Україну, Європу, США. Прямі й бездоказові образи українців і американців стали в Росії головним посвідченням лояльності путінському режиму політиків, діячів культури".
ПОВНА ІДЕНТИЧНІСТЬ НАПАДАМ НА ДІЯЛЬНІСТЬ МХП.
Цитата
-23 #4 Патамушта 12.02.2018, 12:36
Цитую Ніна:
Дуже розчарована у нашій шановній "НАРОДНІЙ РАДІ"- у них "куряча сліпота" стосовно цього проекту. Чому така вибірковість? Чи за це ніхто не заплатить?.....

Бо хто ж на хазяїна буде гавкати???
Цитата
-26 #3 Ніна 12.02.2018, 11:09
Дуже розчарована у нашій шановній "НАРОДНІЙ РАДІ"- у них "куряча сліпота" стосовно цього проекту. Чому така вибірковість? Чи за це ніхто не заплатить?.....
Цитата

Додати коментар