Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Жителя Боровиці засудили за крадіжку ноутбуку

Прокурором Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури у формі процесуального керівництва в Чигиринському районному суді підтримано публічне обвинувачення відносно жителя с. Боровиця

, який у січні 2018 року знаходячись в житловому будинку по місцю проживання потерпілої с. Боровиця, маючи вільний доступ до всіх матеріальних цінностей, при раптово виниклому умислі, таємно, з корисливих мотивів, викрав інтернет модем мобільного оператора «Інтертелеком» вартістю 200 гривень, який був під’єднаний до ноутбука марки НР моделі 250 G3 xbv, що знаходився на столі у зальній кімнаті, що на праві приватної власності належить потерпілій після чого з викраденим з місця вчинення злочину зник.

Він же, повторно, маючи вільний доступ до всіх матеріальних цінностей, при раптово виниклому умислі, таємно, з корисливих мотивів, викрав ноутбук марки НР моделі 250 G3 xbv вартістю 9 459,68 гривень, що на праві приватної власності належить потерпілій, який знаходився на столі зальної кімнати та який сховав під верхній одяг, після чого з викраденим з місця вчинення злочину зник.

Таким чином завдав потерпілій збитків на суму більш ніж 9 тис. грн.

В ході судового розгляду вина обвинуваченого доведена у повному обсязі, а тому суд погодився з позицією прокурора та визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України в призначив покарання у вигляді 4 місяців арешту.

Довідка, ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України - таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинена повторно, - карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Додати коментар