Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Спільна справа. У Тубільцях встановили купол на найстарішій церкві

Тубільцівська громада за кілька днів до Великодня отримала подарунок від односельчан та місцевих підприємців. На дерев’яній церкві святого Миколая облаштували новий купол та підвели освітлення.

Місцеві зізнаються, що такої видовищної і водночас величної роботи давно не бачили.

  • Це історична і знакова подія для мешканців Тубільців, – прокоментувала очільниця сільської ради Надія Шафікова. - Миколаївській церкві вже далеко за сто років. У попередні роки робили її поточну реставрацію. Проте стільки, як за три роки зробив молодий батюшка Віталій в цій церкві та в Іллінській, що в Березняках, досі ніхто не робив. Чесно кажучи, за 60 років життя, я ще не бачила такого трудолюба. Він не цурається ніякої роботи – сам освітлення зробив, свердловину облаштував. Люди на суботник зійшлися – територію прибрали.

Подарувати новий купол церкві вирішив уродженець села Тубільці – Іван Андрійович Олексієнко. Нині він живе в Черкасах. Його покійна мати завжди ходила до цієї церкви й там допомагала. В пам'ять про неї син і вирішив зробити такий подарунок громаді. Щоб встановити купол на церкві, потрібна була техніка. Тому сільська рада звернулася за допомогою до керівництва ДП «Перемога Нова» Групи МХП. Там не відмовили.

  • Соціальна відповідальність - основна складова діяльності нашого підприємства. Попри те, що потужностей ДП «Перемога Нова» на території Тубільцівської сільської ради немає, ми розуміємо, що бізнес не може діяти ізольовано від суспільства, оскільки сам є частиною соціуму. Тубільцівська громада не могла самотужки вирішити проблему, тому звернулася до нас по допомогу. І ми раді, що змогли долучитись, - зауважує директор ДП «Перемога Нова» Віктор Гринюк.

За кілька днів до Великодня церква оновилася.

  • Завдяки нашим благодійникам цьогоріч в оновленій церкві освячуватиме паски ще більше люду, ніж торік, - висловлює свою вдячність за допомогу Надія Шафікова.

Додати коментар