Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В Чигирині пройшов ІV Всеукраїнський турнір з дитячого футболу (ФОТО)

19 і 20 травня в Чигирині на міському стадіоні «Колос» пройшов ІV Всеукраїнський турнір з дитячого футболу імені Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє Чигиринський районний відділ освіти.

Організатором турніру став директор Чигиринської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Левченко за підтримки відділу освіти райдержадміністрації, районного Будинку культури, а спонсором змагань виступила кредитна спілка «Кредит – Союз».

В турнірі взяли участь такі футбольні команди: «Чигирин» ДЮСШ, «Зірочка» (м.Кропивницький), ФШМ «Явір» (м.Черкаси), ФК Тальне, «Дніпро» (м.Черкаси). В командних змаганнях брали участь хлопці 2005 року народження.

У відкритті ІV Всеукраїнського турніру з дитячого футболу імені Б.Хмельницького взяли участь голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко, керівник секретаріату Чигиринської районної ради Віталій Синяков, заступник голови Чигиринської райдержадміністрації Микола Турик.

Юних футболістів гостинно зустрічали на стадіоні «Колос» запашними короваями, добрими словами, побажаннями гарної гри і перемоги.

Два дні змагань подарували учасникам та вболівальникам чимало позитивних та яскравих емоцій, незабутніх спортивних вражень. Кожен матч проходив у напруженій боротьбі.

У фіналі, Кубок імені Богдана Хмельницького виборола команда ФК Тальне. Друге місце посіла команда «Зірочка» (м.Кропивницький), а третє – команда «Дніпро» (м. Черкаси).

По закінченні ІV Всеукраїнського турніру з дитячого футболу ім. Б. Хмельницького, судді визначили та нагородили кращого гравця, бомбардира та воротаря. Нагороду «Кращий гравець» турніру отримав Владислав Снігур з команди ФШМ «Явір» (м.Черкаси), «Кращий воротар» турніру – Сергій Березенко з команди «Дніпро» (м.Черкаси), «Кращий бомбардир» турніру – Вадим Мазур з команди ФК Тальне.

Дякуємо всім гравцям і тренерам за серйозний підхід до тренувань, до роботи в цілому. Кожна команда за ці два дні показала свою майстерність, грала душею і серцем. Юні футболісти відповідали за командну гру і намагались своїми досягненнями та успіхами порадувати своїх наставників і вболівальників.

 

 

Додати коментар