Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Команда Чигиринського НВК №2 – ПЕРЕМОЖЕЦЬ обласних змагань з футболу!

Вчора, 22 травня, в м. Черкаси відбувся фінал змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 р.н.. На полі зустрілись команди-переможці півфінальних змагань: Маньківська ЗОШ №1, команда ЗОШ с. Піщане Золотоніського району, команда Чигиринського НВК №2.

Згідно жеребкування в першій грі зустрічались команди Маньківської ЗОШ №1 та ЗОШ с. Піщане. Перемогу з рахунком 3:0 святкували юні футболісти з Піщаного. В наступній грі зустрілись команди Маньківки та Чигирина. Перемога за нашими хлопцям - 7:0. У вирішальній третій грі зустрілись команди Чигирина та с. Піщане. Перемога знову за нашими – 5:0. Чигиринські футболісти – ЧЕМПІОНИ Черкаської області!!!!!!!!!!!

Слід нагадати, що в зональних змаганнях наші юні футболісти здолали команду Кам’янського району з рахунком 9:0. В півфінальних іграх ми здолали футболістів з м. Городище та м. Звенигородка. Незважаючи на розгромні рахунки в фіналі, ігри були складними та наповненими масою хвилюючих моментів. Але наполегливість і самовіддача чигиринських футболістів зробила їх чемпіонами.

В недалекому майбутньому команда юнаків Чигиринського НВК №2 2004 р.н. буде представляти Черкаську область на Всеукраїнських змаганнях.
"Дякую всім хто сприяв підготовці нашої команди до участі у змаганнях" - написав в соцмережі тренер команди Сергій Коцуренко.
P.S. Згідно з регламентом змагань за команду Чигиринського НВК №2 в кожній грі приймали участь по 4 гравці з інших шкіл району, а саме: Чигиринська ЗОШ №1, Чигиринський НВК №3, Вершацька ЗОШ

Додати коментар