Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Завдяки діям прокуратури до державної власності повернуто 80 Га землі

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури встановлено, що в 2015 році Головним управлянням Держземагентства у Черкаській області в порушення Закону України «Про фермерське господарство» громадянину надано для ведення фермерського господарства 2 земельні ділянки  сільськогосподарського призначення державної форми власності сільськогосподарські угіддя – сіножаті, загальною площею 80 га вартістю  1 739, 481 тис.грн.

За вказаним фактом у вересні 2017 року до Чигиринського районного суду Черкаської області подано позовну заяву до відповідачів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та фізичної особи про визнання незаконними і скасування наказів, визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок та скасування їх державної реєстрації.

За результатами судових розглядів вказаної справи, суд першої та апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

З метою реального виконання рішення суду, державним реєстратором Чигиринського районного управління юстиції до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено запис про скасування права користування на спірні земельні ділянки.

Таким чином, земельна ділянка загальною площею 80 га повернута в державну власність.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

 

Коментарі  

+1 #3 Свирид Коцур 04.06.2018, 10:50
І що це таке , якась ділянка засекречена, що ніхто не дає ні про неї, ні про горе-орендаря відомостей.
Цитата
+2 #2 Гуру-вчитель 01.06.2018, 10:34
В державну власність це кому,,,)))
Цитата
+4 #1 123 31.05.2018, 23:14
Згідно написаного, ділянка була в оренді, у приватну власність не передавалась, то при чому тут "повернули до державної власності?" Вона й так була державна, і з державної власності не вибувала, просто була в оренді.
Цитата

Додати коментар