Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Відпочинок влітку. Куди можна поїхати з Чигирина? Залізний Порт

Вирушаючи на відпочинок в Залізний Порт, ви потрапите в екологічно чисту місцевість, яка значно віддалена від великих промислових об'єктів. Це містечко курортного типу розташований на самому березі Чорного моря.
Залізний Порт, відпочинок в якому доведеться по душі і дорослій людині і дитині, володіє однією родзинкою у вигляді широкого піщаного пляжу, спрямувалася далеко на захід у бік найбільшого в Україні Чорноморського біосферного заповідника.
Він знаходиться всього в п'ятистах метрах і зачаровує пишністю безлічі степів, найкрасивіших озер, дубових, осикових, березових і черноольховых гаїв. Приїхавши на відпочинок в Залізний Порт, Ви зможете, відвідавши цей заповідник, побачити всю цю красу своїми очима.
Для всієї сім'ї є недорогі бази відпочинку, ціни в яких практично не змінилися, не дивлячись на значні зміни курсу валют, велика кількість розваг, таких як водні катамарани, гірки, атракціони, катання на банані, водних мотоциклах і багато іншого. Також під час вечірніх прогулянок по набережній можна посидіти в затишних кафе, барах чи ресторанах. Для молоді є величезна кількість сучасних дискотек з розважальними програмами. У денний час доби можна відвідати комп'ютерні клуби, кінотеатри, виставки.
Так що, якщо ви виберете для себе відпочинок в Залізному Порту в сезоні 2018, ви зможете знайти для себе безліч цікавих занять, які подарують Вам масу позитивних спогадів на весь рік, і не забудьте на зворотному шляху захопити з собою смачні херсонські кавуни і овочі!
Пропонуємо вам поїздки в Залізний Порт щотижня, починаючи з червня місяця.
Звертайтесь! Наша адреса в Чигирині: вул. Богдана Хмельницького, 19, приміщення міської ради, перший поверх, праве крило, тел. 068-127-37-10, Руслана. Детальніше - http://www.flamingotur.com.ua/zheleznyj-port/

Коментарі  

+17 #6 Никто не забыт 01.08.2018, 07:38
Цитую Василь:
Кому ви нада з вашим провінційним сайтом. Ольгінські тролі не знають де той Чигирин і знаходиться :lol:

Знають, знають, а може наші "побратими" з російського міста Наро-Фомінська нагадають, як недавно братались з нашими очільнниками в ресторані "Тясмин"
Цитата
-15 #5 Василь 30.07.2018, 11:35
Кому ви нада з вашим провінційним сайтом. Ольгінські тролі не знають де той Чигирин і знаходиться :lol:
Цитата
+20 #4 Ганьба ватним тролям 27.07.2018, 18:10
Цитую МЫКОЛА:
ВСЕ НА ОТДЫХ В КРЫМ(РОССИЯ)

Можна привітать Буня, ольгінські тролі добрались вже і до нашого провінційного сайту. Зверніть увагу, як написано "Мыкола", так може писати тільки москаль, це схоже на те, як колись спалились з поребриком. Жалко, що цей невдалий коментар не прочитає його начальство, та не намилить шию і скрепи за таку "топорну" роботу.
Цитата
+38 #3 Ватану Мыколі 26.07.2018, 19:43
Мыкола, якщо твоя ватна душа страдає і чешуться скрепи їдь мити їх в сонячний Магадан. А Крим це Україна, правда тимчасово окупована зеленими "відпочиваючими".
Цитата
-25 #2 МЫКОЛА 22.07.2018, 08:10
ВСЕ НА ОТДЫХ В КРЫМ(РОССИЯ)
Цитата
+15 #1 Василь 27.06.2018, 21:37
Рівень відпочинку як в "Спортлото-82". Это кращий відпочинок, товарищи :lol:
Цитата

Додати коментар