Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В центрі Чигирина жінка вирощувала коноплю нібито для виготовлення косметики

В ході огляду території господарства 33-річної місцевої жительки, правоохоронці виявили 146 кущів рослин, зовні схожих на рослини конопель.

 

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» на земельній ділянці домоволодіння, що розташоване в середмісті Чигирина, правоохоронці виявили незаконний посів рослин конопель в кількості 146 кущів.

33-річна жінка, власниця земельної ділянки пояснила, що вирощувала рослини начебто для виготовлення косметичних засобів.

Наразі речові докази вилучено та направлено на дослідження. За даним фактом триває досудове розслідування у рамках відкритого кримінального провадження за частиною 1 статті 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці Черкащини вкотре нагадують, що за незаконний посів маку та коноплі передбачені як адміністративна так і кримінальна відповідальності.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області

Коментарі  

+20 #3 Fergyson 14.07.2018, 19:38
Думаю муфлончики пару кущів собі заберуть :-* для себе та на продаж :lol:
Цитата
+19 #2 Конопляний Валянок 13.07.2018, 12:00
Різне чув: і "Корм для попугайчиків (зерна)", і "Стєльки в туфлі", і "На рубашку", і "Для поросят, для аппетиту", і "Для настоянки на спірту", "І для медичних цілей", і "Од колорадських жуків і вовчків помагає", "І на мотузки", і "На мішки", і "Хто його знає шо воно, само насіялось") а от для косметики???
А потім згадав жіночку і точно: моложава, підтягнута,усміхнена,в доброму гуморі) Мабуть дійсно для косметики))) Да, дорі, в Канаді вже легалізували, і не тільки для медичних цілей а і для власного вживання.Засуджувальну ноту висловила тільки Росія (Рашка), мол "наш Бояришник краще",.)) а Європа спокійна, без питань! А що у нас краще? Мабуть всетаки пісня)))
Цитата
+45 #1 Ganz 05.07.2018, 23:21
То певно поліція свою конкурентку прибрали , А Сівік як барижив , так і барижить...начальника поліцію намило !
Цитата

Додати коментар