Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Екоінспектори вилучили браконьєрські сітки під Каневом, а також у Черкаському й Чигиринському районах

Як інформує на ФБ заступник начальника Держекоінспекції в Черкаській області Олександр Позняков, 11 липня спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із працівниками 5-ї роти Водного патруля під час проведення природоохоронного рейду

у верхів’ї Кременчуцького водосховища поблизу м. Канева виявлено 14 мисинових сіток, встановлених для незаконного вилову водних живих ресурсів (риби), про що інспекторами складено акт виявлення та вилучення майна та незаконно добутих водних біоресурсів, власника яких неможливо встановити.

12 липня рейдовою групою на фарватері (судновому ході) Кременчуцького водосховища, у забороненому місці для промислового рибальства, в районі сіл Сагунівка Черкаського району та Топилівка Чигиринського району вилучено 9 промислових сіток, а в районі села Худяки Черкаського району виявлено та вилучено 2 ятері (на 2 та 4 бочки) підготовлених для вилову водних живих ресурсів. Знаряддя лову знаходились без відповідного маркування бірками та розпізнавальних знаків, що заборонено на території Кременчуцького водосховища.
Вилучена із сіток риба виду лящ – 42 шт. та карась – 1 шт. загальною вагою 35 кг здана до рибоприймального пункту. Гроші від реалізації якої в подальшому будуть перераховані до державного бюджету.

Додати коментар