Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В Івківцях стартував етнофестиваль

На території комплексу «Зерноленд» в Івківцях Чигиринського району Черкащини сьогодні, 20 липня, вже збираються учасники Етномотофесту «Склик», названого так за місцем у Холодному Яру, де колись гайдамаки збиралися.

Про це інформує «Козацький край».

Етномотофест триватиме з 20 по 22 липня, причому «пік» найцікавіших заходів припадає на суботу, 21 липня, коли після виїзду колоною до тисячолітнього Дуба Залізняка на хуторі Буда байкери повернуться на базу. Учасники фесту прослухають колоритний історичний екскурс «Звитяжна Чигиринщина» від власника комплексу «Зерноленд», історика та краєзнавця Назара Лавріненка, кататимуться на справжніх, а не залізних конях, стрілятимуть з лука та рушниці, знайомитимуться з побутом екопоселенців… Водночас триватимуть майстер-класи з гончарства, ковальства, виготовлення паперу.

О 20-00 год. 21 липня розпочнеться рок-концерт Етномотофесту «Склик», під час якого виступатимуть «Простір», «Марічкин Макогон», «AirLine», «FALL SYSTEM», «Metall Invasiоn», «LAST WANDER» та інші гурти й виконавці з Чигирина, Кропивницького і Черкас.

Коментарі  

-2 #1 інна бойко 26.07.2018, 07:53
Молодці земляки!
Цитата

Додати коментар