Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Резонанс. Наталя Колодницька (Нетовкіна) пригрозила більше не організовувати фестивалів на Чигиринщині у разі не надання їй гектару землі в центрі міста (відео)

Таку емоційну промову пані Колодницька промовила перед сесією Чигиринської міської ради, що відбулась 24 вересня 2018 р.

Причина такого виступу – проект рішення, за яким земельну ділянку, площею біля 1 Га, мали б надати громадянам України, жителям Чигирина, учасникам АТО для садівництва. Земельна ділянка розташована біля центрального стадіону.  Поруч знаходиться недобудована будівля оздоровчого комплексу, власником якого нещодавно стало підприємство ТОВ «Колодар», засновником якого і є пані Наталя.

За її словами саме її підприємство «це все розробило і затвердило», маючи на увазі, очевидно, документи, необхідні для відводу. І, нібито, саме АТОшніки спланували схему за якою отримають цю землю і хочуть продати за 1 млн грн..

Далі пані Колодницька навела цифри – що кожен фестиваль їй обходиться в 1,5 млн грн.. І що на цих фестивалях діти отримують безкоштовні подарунки.

«Хто так поводиться з вашими дітьми, як з ними поводжуюсь я?» - риторично запитує пані Наталя.

«Це така подяка???» - продовжує вона.

«Я скажу таке. Якщо ви приймете рішення відвести цю землю АТОшнікам, повірте – мене тут ви більше не побачите!» - підсумувала вона.

Повне відео – нижче.

Не зрозуміло як вирішиться питання в подальшому, однак секретар міської ради на цій сесії дане питання зняв з порядку денного.

 

Коментарі  

+4 #21 Знакомий 14.10.2018, 20:21
Питання ,а щож такого зробив Кириченко ???? Знаючи його , я здивований!
Цитата
+9 #20 Брат Даші 13.10.2018, 19:46
Даша! Або ти ж Діна! А можливо Ростислав! Це Ви нічого не зробили в житті в порівнянні з Кириченком! Ганьба продажним політикам із "Самопомочі"!
Цитата
+2 #19 Ілліч 02.10.2018, 13:38
01.10.2018 р. в міській раді відбулося засідання земельної комісії. ЧЛЕНИ комісії цинічно послали подальше АТОвців і розпочали процес передачі землі Нетовкіній.
Цитата
+9 #18 Кириченко Олександр 01.10.2018, 15:10
ВІДПИСУЮ ДІВЧІНКІ ВАТНІЦЕ **ДАШІ** Твої дешеві дописи немають сенсу стосовно того що я в житті зробив ,В ЖІТІ Я ЗРОБИВ ОДНЕ ПІШОВ ДОБРОВОЛЬЦЕМ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ І З ЧЕСТЮ ВИКОНАВ СВІЙ ОБОВЬЯЗОК..СТОСОВНО тушонки це дешевий заказний фарс щоб очорните мене з тіеї сторони громадян які живуть по принципу**А КАКАЯ РАЗНІЦА**Я ТЕБЕ ТУДИ НЕ ПОСИЛАВ**
Цитата
+11 #17 Кириченко Олександр 01.10.2018, 13:52
Цитую ДАША:
Такі речі може писати тільки "тупий дурень". Який за своє життя незробив нічого корисного...Кириченко Олександр ти" бур"ян",
Згадай тушонку яку украв ...


Опять якісь темники. Ток що коли кажите А закінчуйте на Я щоб було всім зрозуміло....
Цитата
+4 #16 МИКОЛКА 01.10.2018, 05:32
А Рясіченко захотів ( МІЛІОНЧИК?)
Цитата
-13 #15 ДАША 01.10.2018, 05:30
Цитую Пухасик:
На відеозапису "Молодець" на адресу Нетовкіної сказала Діна Жук-Вербова. Вона ж голова районної організації "Самопоміч." Коментар найвірогідніше робила теж вона. Запитання. Для Жук-Вербової зверхня поведінка Нетовкіної є нормою? Приїхала бариня і керує в районі? А щодо витрат на
фестивалі та ін., то відомо, що Нетовкіна сама не вкладається, а залучає інвесторів та використовує бюджет - місцеві та Державний. Ще й прибуток має з цього! Тому - землю АТО-вцям, а Нетовкіну на смітник історії!

Дурень ти пастух, а чого пастух ,бо дурень
Цитата
-9 #14 ДАША 01.10.2018, 05:27
Такі речі може писати тільки "тупий дурень". Який за своє життя незробив нічого корисного...Кириченко Олександр ти" бур"ян",
Згадай тушонку яку украв ...
Цитата
+17 #13 Кириченко Олександр 29.09.2018, 19:34
СТОСОВНО ЗЕМЛІ ЩО ТАК РЕПЕТУЕ НЕТОВКІНА..План схема була розроблена ще до купівлі неї недобудованого пансіоната..Землю повині отримати учасники Російсько - Української війни цю ділянку ще коли керівником ГО Чигиринська спілка АТО керівником був Олександр Павленко ми разом розробляли це питаня в першу чергу там повині були надані ділянки сімьям загиблих та Інвалідів 1.2.3 групи...Дак що досить устраювати вакханалію з цього приводу...Але дана сітуація зразу відкрила питаня хто е хто ..Волонтерство е сумліним питаням кожного хто допомагае але коли людина цим тикае в очі це вже наштовхуе на обратні дії..Вона показала себе з тої площіни що я робила атепер коли е ласий шматок тика з цього приводу..Вердікт такий видати землю тільки сімьям загиблих і інвалідів при особистому засідані двох ГО та узгодженя написаня заяв послідовності регламенту..
Цитата
+25 #12 Прав. Сек. 25.09.2018, 22:26
Я б назвав це відео так. "Продавець повітря в дії". А депутати барани безмозглі. Типовий розвод. Нагнали людей для створення шуму, а далі справа техніки. Врезультаті атовці без землі, всі гноблять якусь продажну активістку, а дамочка руки потерає. Розділяй і володарюй.
Цитата

Додати коментар