Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Прокуратура проти корупції

Одним з пріоритетних напрямків сьогодні в нашій державі є боротьба з корупцією.

Органи прокуратури докладають зусилля для викорінення такого явища як корупційні діяння.

Так, Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури виявлено та здійснено обов’язкову участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП  відносно громадянина Л., посадовця одного з державних органів Чигиринського району.

Встановлено, що громадянин Л., будучи відповідно до підпункту «д» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, всупереч вимогам ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», придбав транспортний засіб ціна якого перевищує 50 прожиткових мінімумів на одну працездатну особу, в порушення вимог ч. 2  ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», та без поважних причин, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Суд погодившись з позицією прокурора визнав винним громадянина Л. за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією про що винесено відповідну постанову, згідно якої на правопорушника накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 грн.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

 

Додати коментар