Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В Рацеві прокуратура виявила самозахват 12Га землі

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури вивчено питання щодо дотримання вимог земельного законодавства на території Чигиринського району.

Так, за результатами вивчення встановлено, що юридична особа в адміністративних межах Рацівської сільської ради за межами населеного пункту самовільно використовує земельну ділянку загальною площею 12 га, вартістю майже 500 тис. грн. без правовстановлюючих документів.

Разом з тим, відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

З урахуванням виявлених порушень, відділом місцевої прокуратури в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» до Господарського суду Черкаської області внесено позовну заяву про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Про результати судового розгляду громадськість буде поінформовано додатково.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

 

Коментарі  

+5 #5 Prokuror 30.09.2018, 20:39
Поки прокуратура буде трахатися з позовами, а після суду ще й можлива апеляція, цим самим протягти час, зібрати з ділянки врожай і помахати ручкою. Написане вище це все показуха. А на самому ділі менти з прокурорами роблять так: находять подібні ділянки, наізжають на того хто використовує без документів, а потім діляться грошима за реалізований урожай, і всим добре. Практика вже відома не один рік, в тому числі й в Чигиринському районі.
Цитата
+3 #4 Кириченко Олександр 29.09.2018, 19:37
ОТ БАЧТЕ Е ПРОЦЕС...Видати дану ділянку розпаювати учасникам Російсько - Української війни..А то давно чекають на землю..
Цитата
+5 #3 Іван 28.09.2018, 20:00
Підкажіть Ваші прокоратурі, що по Ваших селах, таких учасників як повідомляють дуже багато, і про це дуже добре знають, малооплачувані голови сільських рад, та кірівники району, так що в добрий, а головне справидливий шлях, прокуратурі.
Цитата
+5 #2 Ван Гог 28.09.2018, 14:05
Хто це? Хто? Прізвище в студію...
Цитата
+10 #1 Борис 28.09.2018, 13:39
То українські селяни ВСІ займалися самозахватом землі, коли її "розпайовували". На той час "державна реєстрація" була невідома, її пізніше вигадали державні чиновники, щоб ще раз обідрати селян.
Цитата

Додати коментар