Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Історія успіху. Чигиринець став архітектором і тепер читає курси іншим

У серпні минулого року на сайті була розміщена стаття про успіх двох сестер з Чигирина. Редакція вирішила продовжити добру традицію. Сьогодні невеличка історія про Правика Віталія.

Віталій – випускник школи № 2 м. Чигирина. Після школи навчався в ХДТУБА (Харківський національний університет будівництва та архітектури). На сьогоднішній день має 12-ти літній досвід проектування та виготовлення архітектурних макетів. Працює макетчиком у Drozdov&Partners, м. Харків.

На разі викладає курси в Харківській школі архітектури (ХША). На курсах, що викладає Віталій,  інформується про основи моделювання, різні техніки, матеріали та виготовлення власних макетів. 
Курс присвячений зануренню у світ архітектурного макетування та не тільки, яке сприяє об’ємно-просторовому мисленню, допомагає та ознайомлює з різноманітними матеріалами: від паперу та картону, різним видами пластику, дерева та бетону.

Курс дозволяє опанувати навички роботи з різними інструментами: від макетного різака, до верстату з ЧПУ, що дає можливість вважати себе макетним майстром, який знайомий зі всіма техніками та може все що завгодно створити своїми руками.

Віталій Правик є одним з викладачів курсу "Макетування для архітекторів" від ХША. Віталій працює макетчиком. Ми побували у гостях у його макетній майстерні у Drozdov&partners та дещо у нього спитали.

1. Чому макетування?

Улюбленою іграшкою в дитинстві у мене завжди був конструктор. Іноді мені вистачало мотлоху з ящика столу, з якого я збирав сюжет для гри.

Архітектурне макетування - це теж гра зі своїм сюжетом, обмеженнями і правилами. Саме розуміння того, що ти заробляєш, граючи в ігри, приносить задоволення. А коли потрапляєш на об'єкт, який ти відтворив у мініатюрі, тебе наповнюють особливі емоції. Макетування охоплює різні сфери діяльності, так що нудно ніколи не буває.

2. Яким повинен бути ідеальний макет?

Я думаю, що ідеального макета не буває. Завжди хочеться щось додати або зробити по-іншому. Часто ідеї приходять в процесі. Якщо ж говорити про архітектурний макеті, то він повинен бути лаконічним і сконцентрованим на основному завданню.

3. Чому архітектору потрібно вміти робити макети?

Макет - це невід'ємний інструмент архітектора. Ніякі візуалізації і креслення не можуть передати ефект присутності і відчуття масштабу.

 

Джерело - http://kharkiv.school/modeling/

 

Коментарі  

+6 #1 Труба - дєло 06.10.2018, 10:50
Радий за нашого земляка. Гарні макети, не скажу дурного. А от реалії вражають, особливо витяжна труба, що на верхній фотографії - сміливе дизайнерське рішення.
Цитата

Додати коментар