Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть судять жителя с. Галаганівка

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт та скеровано до суду для розгляду по суті, у кримінальному провадженні за обвинуваченням особи А. у вчинені злочину, передбаченому ч. 2 ст. 121 КК України - умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілої.

Під час досудового розслідування встановлено, що особа А. перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись в житловому будинку, що розташований у с. Галаганівка, Чигиринського району, Черкаської області, умисно із застосуванням насильства по відношенню до особи Б. шляхом нанесення тілесних ушкоджень руками та ногами, заподіяв їй тілесні ушкодження у вигляді забою головного мозку, крововиливів під оболонки головного мозку, з використанням тупого предмету з метою нанесення ушкоджень, що є небезпечні для життя в момент заподіяння та в подальшому  спричинили смерть потерпілої.

Наразі триває судовий розгляд, особі А. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Згідно санкції ч. 2 ст. 121 КК України за казаний злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

 

 

Додати коментар