Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Завдяки діям прокуратури державі повернуто 17Га землі

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури вивчено питання щодо дотримання вимог земельного законодавства на території Чигиринського району.

Так, за результатами вивчення встановлено, що юридична особа в адміністративних межах Худоліївської сільської ради за межами населеного пункту самовільно використовує земельну ділянку загальною площею 17 га, вартістю майже 900 тис. грн. без правовстановлюючих документів.

Разом з тим, відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

З урахуванням виявлених порушень, відділом місцевої прокуратури в порядку ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» до Господарського суду Черкаської області внесено позовну заяву про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

За результатами судового розгляду земельну ділянку звільнено, збитки спричинені самовільним використання сплачено в добровільному порядку, земельна ділянка повернута у власність держави.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

 

Додати коментар