Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

За несвоєчасно подану декларацію - штраф

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури здійснено обов’язкову участь у розгляді протоколів про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП  відносно працівника одного з підприємств Чигиринського району.

Встановлено, що М., будучи відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, та маючи обов’язок дотримуватись вимог законодавства у сфері запобігання і протидії корупції, без поважних причин несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, оскільки граничний термін подачі такої декларації до 01.04.2018, а декларація фактично подана 02.04.2018.

Суд погодившись з позицією прокурора визнав винним громадянина М. у вчиненні адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією про що винесено відповідну постанову, згідно якої на правопорушника накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

 

Додати коментар