Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Стан розгляду звернень Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури проаналізовано стан розгляду, вирішення звернень і запитів, забезпечення доступу до публічної інформації у 2018 році.

Всього до Чигиринського відділу протягом 2018 року надійшло 97 письмових звернень громадян (111 у 2017 році), з яких працівниками прокуратури розглянуто 22 звернення (52 у 2017 році) з питань досудового розслідування 11 (30 – 2017 рік) не від учасників кримінального провадження звернення не надходили, 75 - направлено за належністю в інші відомства (59 у 2017 році).

Зменшення загальної кількості звернень зумовлено змінами в державі, набранням чинності Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 та пере форматуванням діяльності органів прокуратури.

Запити на інформацію протягом 2018 року до відділу не надходили.

Протягом 2018 року на особистому прийому прокурорами відділу прийнято 42 громадянина (47 – 2017 році). Здебільшого громадян цікавить стан досудового розслідування кримінальних проваджень.

Чигиринським відділом забезпечено здійснення безперешкодного і регулярного особистого прийому громадян.

Так, громадяни мають можливість щоденно звертатися на прийом до прокурорів відділу з метою відновлення порушених прав.

Підсумовуючи викладене, можна зробити висновок, що в цілому прокурорами відділу приділяється належна увага щодо повного, всебічного та об’єктивного розгляду звернень.

Розгляд звернень, особистий прийом та забезпечення доступу до публічної інформації є одним з важливих напрямків діяльності Чигиринського відділу, який спрямований на захист прав і свобод людини, громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

 

Додати коментар