Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Жителя с. Галаганівка засуджено на 9 років

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, засуджено жителя с. Галаганівка, Чигиринського району.

Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням особи А. у вчинені злочину, передбаченому ч. 2 ст. 121 КК України - умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілої.

Під час досудового розслідування встановлено, що особа А. перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись в житловому будинку, що розташований у с. Галаганівка, Чигиринського району, Черкаської області, умисно із застосуванням насильства по відношенню до особи Б. шляхом нанесення тілесних ушкоджень руками та ногами, заподіяв їй тілесні ушкодження у вигляді забою головного мозку, крововиливів під оболонки головного мозку, з використанням тупого предмету з метою нанесення ушкоджень, що є небезпечні для життя в момент заподіяння та в подальшому  спричинили смерть потерпілої.

Судовий розгляд вказаного кримінального провадження відбувався в Черкаському районному суді Черкаської області. У ході судового розгляду суд встановив достатні підстави для винесення обвинувального вироку та погодившись з думкою прокурора визнав особу А. винною у вчиненні вказаного злочину.

Так, особу А. визнано винним за ч. 2 ст. 121 КК України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 9 років.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Додати коментар