Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Амбулаторію сімейної медицини почали будувати в Медведівській ОТГ (Фото)

У кількох районах Черкащини вже розпочали будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини. У цілому стартували на 8-ми об’єктах.

Хід робіт інспектує перший заступник очільника області Тарас Висоцький та планує найближчим часом відвідати всі населені пункти, де визначили будівництво.

Натепер перевірив, як працюють над утіленням проекту на Кам’янщині, Чигиринщині, Смілянщині, Золотоніщині, в Черкаському районі.

Там, спільно з фахівцями в галузі будівництва, представниками місцевого керівництва, зокрема й сільських рад, територіальних громад, а також підрядних організацій та проектантів обговорили механізми реалізації проектів, будівельні роботи, фінансування, строки.

– У трьох із шести відвіданих мною на сьогодні населених пунктах уже розпочали будівництво, невдовзі стартують і в решті з них, – говорить Тарас Миколайович.

– У цілому ж проектне будівництво амбулаторій передбачає три місяці, тож, сподіваємося, що вже влітку жителі районів зможуть оцінити результат. Адже сучасні амбулаторії, створення яких ініціював Глава держави в межах медреформи, покликані забезпечити населення якісними й доступними медичними послугами на селі.

За словами Тараса Висоцького, будівництво таких амбулаторій стало можливим завдяки субвенції з державного місцевим бюджетам, спрямованої на розвиток системи охорони здоровʼя у сільській місцевості. А це – майже 250 млн грн. Зокрема, на будівництво амбулаторій передбачили 136,5 млн грн, 11,5 млн грн – на придбання службового автотранспорту для медиків. Між тим, проекти реалізують за умови співфінансування з місцевих бюджетів не менше ніж 10% від вартості будівництва. Водночас власним коштом на місцях мають підвести необхідні комунікації, доступ до мережі Інтернет, також облаштувати території, зокрема стоянки, під’їзні шляхи та ін.

В цілому по області планують побудувати 23 амбулаторії, 12 із них – на території об’єднаних тергромад. Кожна амбулаторія сімейної медицини буде забезпечена обладнанням для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України, — розповіли у прес-службі Черкаської ОДА.

 

Коментарі  

+17 #5 Ліс - наше богатство 12.04.2019, 07:17
Цитую Гена:

Треба ж їм відробляти свої зарплати... Більше чим у них тільки у лісовому господарстві... :-*

Гена, не знаю чи чигиринським платникам податків залишать Райраду, а от лісового господарства скоро вже не буде, бо ліс вже весь продали. Хіба що переіменують лісників на повелителів степів, будуть їздить як бедуїни на верблюдах, вірніше на крутих джипах які купили за деревену, а ми на ослах. А може так буде як зараз - осли їздять на нас.
Цитата
+7 #4 Гена 11.04.2019, 21:21
Цитую Коля:
А клоуни з районної ради і райдержадміністрації, які вже ніякого відношення до Медведівської ОТГ не мають, все рівно по старій звичці приїхали пофоткатись. Потім розкажуть що це їхня заслуга.

Треба ж їм відробляти свої зарплати... Більше чим у них тільки у лісовому господарстві... :-*
Цитата
+16 #3 Коля 09.04.2019, 15:31
А клоуни з районної ради і райдержадміністрації, які вже ніякого відношення до Медведівської ОТГ не мають, все рівно по старій звичці приїхали пофоткатись. Потім розкажуть що це їхня заслуга.
Цитата
+15 #2 Земеля 09.04.2019, 07:35
Цитую Селянин:
Побудувати то можна, але де ви візьмете лікаря? Та ще й якісного і доступного.

Не падайте духом земляки. Є такий лікар, це Філоненко Валерій, куди б його не послали він завжди перший. Тільки закінчить практикуватись в тарапії на 4 етажі, тоді і ждіть ескулапа.
Цитата
+24 #1 Селянин 09.04.2019, 06:53
Побудувати то можна, але де ви візьмете лікаря? Та ще й якісного і доступного. На фото бачу тільки двох зубних лікарів, стоять так скромненько склавши руки. Але надія є - може хоч зуби повиривають.
Цитата

Додати коментар