Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Відголоски виборів. Жителя Чигирина судитимуть за голосування двічі на виборах Президента

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом голосування виборцем під час виборів Президента України більше ніж один раз.

Досудовим розслідуванням установлено, що житель міста Чигирин, під час проведення виборів Президента України, умисно, після того, як здійснив своє волевиявлення на звичайній виборчій дільниці виборчого округу №195, проголосував також і на спеціальній виборчій дільниці цього ж округу.
На підставі зібраних доказів зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
За вчинення вказаного злочину підозрюваному загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до 3 років.

Коментарі  

+14 #2 Вибори 14.04.2019, 10:56
У нас "спеціальна дільниця" одна - це лікарня.
Цитата
+15 #1 Переголосував 13.04.2019, 20:02
Як таке могло статися, виходить що він був у списку і на звичайній виборчій дільниці і на спеціальній? Інтересно, де в нашому селі знаходяться ці засекречені, чи як ви їх називаєте "спеціальні" дільниці?
Цитата

Додати коментар