Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Відкрите викрадення чужого майна (грабіж)

Прокурором Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури затверджено обвинувальний акт та скеровано до суду для розгляду по суті, у кримінальному провадженні за обвинуваченням особи А. у вчинені злочину, передбаченому ч. 3 ст. 185 КК України - таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно та ч. 2 ст. 186 КК України - відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно.

 

Під час досудового розслідування встановлено, що особа А. взимку 2019 року перебуваючи в м. Чигирин, умисно з метою заволодіння чужим майном, проник на територію домоволодіння звідки здійснив крадіжку особистого майна, а саметелевізора, обігрівача, активну акустичну систему, чим завдав потерпілій матеріальних збитків на загальну суму більш ніж 5 тис. грн.

Він же, повторно в березні 2019 року відкрито, очевидно по відношенню до неповнолітнього, шляхом ривка, заволодів планшетом, що перебував на законних підставах у його користуванні та який належить на правах особистої власності його матері, чим завдав потерпілій матеріальних збитків.

Наразі триває судовий розгляд.

Згідно санкції ч. 3 ст. 185 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років, за ч. 2 ст. 186 КК України покарання - позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Коментарі  

-6 #2 Admin 13.06.2019, 10:18
Цитую Яша Пінкертон:
В смутний час живемо. Я таки думаю, що сайт який відображав вісті Чигиринщини, таки перетворився в кримінальну хроніку.

Яку інформацію надали - таку й публікуємо
Цитата
+9 #1 Яша Пінкертон 13.06.2019, 07:08
В смутний час живемо. Я таки думаю, що сайт який відображав вісті Чигиринщини, таки перетворився в кримінальну хроніку.
Цитата

Додати коментар