Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

За ухилення від призову на строкову військову службу засуджено жителя Чигиринщини

Вироком Чигиринського районного суду, завдяки принциповій позиції прокурорів Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури засуджено 24-річного жителя Чигиринського району, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 Кримінального кодексу України (ухилення від призову на строкову військову службу).

 

Встановлено, що громадянин А., перебуваючи на військовому обліку Чигиринського районного військового комісаріату, згідно Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», являючись військовозобов’язаним у зв’язку з призовом на строкову військову службу у Збройні Сили України, будучи придатним до військової служби за станом здоровя, згідно висновку медичної комісії про придатність до військової служби, будучи належним чином повідомленим у встановленому законом порядку про наслідки неявки за викликом, мав прибути до військкомату у визначений час для відправки для проходження строкової військової служби в ЗСУ. Проте з метою ухилення від призову на військову службу, без поважних причин, діючи умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, не прибув на пункт збору для відправки до ЗСУ, категорично відмовившись від явки.

Суд підтримав позицію прокурора, громадянина А. засуджено до 1 року обмеження волі, звільнивши його від відбуття покарання з іспитовим строком терміном на 1 рік, з покладенням на засудженого відповідних обов’язків, визначених ст. 76 КК України.

 

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Додати коментар