Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Обережно! Фейкові кандидати

В місті Чигирин висадився десант з агітаторів від кандидата в депутати ВР Буданцева Романа, зі своєю агітаційною літературою. Агітатори, та сам агітаційний матеріал настирливо переконують Чигиринців в тому що Роман Буданцев з команди президента.

Виявляється Роман Буданцев, який раніше був членом партії «Батьківщина», а потім перейшов до «Радикальної парії Ляшка», ніякого відношення ні до президента ні до його команди немає.

Викликає цікавість і той факт, що до останнього часу Роман Буданцев фактично не проводив агітаційної роботи і був аутсайдером цих перегонів. Лише після останнього соціологічного опитування, яке показало що кандидат, якого підтримує сумнозвісна «НАША РЯБА» - Є.Курбет не перемагає по 195-му округу, у Романа Петровича з’явилось фантастичне фінансування.

Після появи Романа Буданцева, який переконує довірливих Чигиринців що він з команди президента, у представника Є. Курбета з’являються великі шанси на перемогу.  А перемога Косюку та його команді - ой як потрібна. Скільки коштів витрачено на окуляри які з часом псують зір, на посадковий матеріал, на підкуп виборців? І все це заради побудови курників в Чигиринському районі.

То хто ж він - Роман Буданцев?  Людина президента, про яку в команді президента ні сном ні духом? Чи технічний кандидат від Косюківського Курбета?

Коментарі  

0 #16 Любов 23.10.2019, 14:02
А Турык, кстати, кандидат №1 на должность главы РДА!!!
Цитата
0 #15 Любов 23.10.2019, 13:58
А Турык, кстати, кандидат №1 на должность главы РДА!!!!!
Цитата
+4 #14 Цинік 23.07.2019, 09:27
Що ж браття до нашого берега прибиває як не тріску то...Корбан(чи Курбет)-Далас, Горе (чи Гура)-Буданцев...а там і Галя і Коля і Саша і Вітя і Сірожка...біда((( Щось почав "храмати" генетичний код козацького краю...Нація вроді і не скорена але як поглянути то і не дуже розумна (виходячи з обраних та призначених))) Може пора вже зізнатися у власній недолугості і все таки люструвати всіх місцевих керманичів які з 2014 року пють нашу кров і проводять безтолкове керівництво і містом і районом ??? Га ???
Цитата
+6 #13 Капздец 22.07.2019, 14:18
Цитую ,,,,,,:
Харченко,Совгира,Клименко бивший,Турок нинішній, це все люди Косюка. Задурили людям голову на виборах в ОТГ. Зробили з Харченка хазяїна б дь.Він тепер нас грабе і Косюку продає, а проголосували б за Павла такого б не було би.

Вы просто посмотрите как они живут на одну зарплату... хотя там и без зарплат можно жить :-* главное знают как не подставиться и обворовать район :lol:
Цитата
+5 #12 ФОНТАмасам 21.07.2019, 10:22
Я прочитав текст під партретом Харченка, там таки написано, що вони з Буданцевим розібють всі клумби в місті. Краще б засипали давно розбиті ями біля парку Шевченка. Також я чув, що пан голова збирається за громадські кошти розбити фонтан в Тіньках. Взагалі я не проти фонтанів, та тільки за рахунок тих премій, що ви одержали перед відпусткою, Та за ті кошти в Чигирині можна побудувати цикл фонтанів і не гірших ніж в Петергофі, а в центрі поставити величезну скульптуру, де Харченко розриває пащу бройлеру і робить з нього двоголового орла.
Цитата
+13 #11 Холмс 20.07.2019, 01:41
Невже Буданцев не розуміє, що в команді Зеленського все бачуть і навряд чи пробачуть.
Цитата
+18 #10 ,,,,,, 19.07.2019, 23:55
Харченко,Совгира,Клименко бивший,Турок нинішній, це все люди Косюка. Задурили людям голову на виборах в ОТГ. Зробили з Харченка хазяїна б дь.Він тепер нас грабе і Косюку продає, а проголосували б за Павла такого б не було би.
Цитата
+14 #9 Насоящий 19.07.2019, 23:29
Реально гидко бачити таких персонажiв як Курбет i Буданцев. Вони не мають поняття, що таке - гiднiсть. Один хоче купити виборцiв чохлами для окуляр i посадковим насiнням, другий видаЕ себе за преставника президента. Але чигиринцi не дадут себе обманути i не пiдтримають цих продажных шахраiв.
Цитата
+25 #8 Курячим патріотам 19.07.2019, 22:59
Я думаю,що чигиринці не такі дурні і не проголосують за цих курячих пропогандонів. А з місцевими пєтухами після виборів розберемося.
Цитата
+18 #7 Лариса 19.07.2019, 20:28
Косюк здорово вкладається. навєрно не оставляє надії що построїть курники. А К@@бет чи Б@@@нцев должні йому в цьому допомогти.
Цитата

Додати коментар