Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Конкурс на перевезення

     Чигиринська райдержадміністрація оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських автобусних маршрутах, які не виходять за межі району


№ об'єкта

 

 

Назва маршруту (основні пункти через, які пролягає маршрут)

К-ть оборотних рейсів, од.

Режим руху

Періодичність  здійснення  перевезень

1

107

Чигирин – Вершаці (АС Чигирин, с. Тарасо - Григорівка, с-ще Кудашеве, с. Вершаці)

2

Звичай-
ний

пн, ср, пт, нд

2

109

Чигирин – Орбіта   (АС Чигирин, с.Рацеве, с.Вітове, с-ще Орбіта)

2

Звичай-
ний

щод., кр. сб

122

Чигирин – Вершаці
(АС Чигирин, с.Іванівка,  с. Вершаці)

2

Звичай-
ний

пн, ср, пт, нд

123

Чигирин  - Матвіївка  (АС Чигирин, с. Іванівка, с.Вдовичено, с. Матвіївка)

1

Звичай-
ний

пн, ср, пт, ндОсновні умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району


     1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району (далі – Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об`єкті конкурсу.

     2. Організатором з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, є Чигиринська районна державна адміністрація Черкаської області (далі - Організатор).

     3. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

     4. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

     5. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, та перевізників-претендентів.

     6. Об’єктом конкурсу є маршрути (рейси), які входять до затвердженої Організатором мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі району.

     7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

     для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за №499/13766, зі змінами та доповненнями, на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах - А,В,І,ІІ,ІІІ;

     рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

     8. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

     9. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

     10. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

     11. На кожному об'єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

     12. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.

     13. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

     14. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

     Конверт (пакет) з позначкою № 1 – містить документи для участі в конкурсі;

     Конверт (пакет) з позначкою № 2 – містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

     Документи на конкурс приймаються до 15.00 03.10.2014 року, у конверті, на якому зазначається назва претендента і адреса, з поміткою "Заява на участь у конкурсі", за адресою: 20901, м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26, І поверх, управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, каб.13.

     Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12. 2008 № 1081, і такі документи:

     1) виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

     2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

     3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (із відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

     4) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

     5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

     6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

     7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету документи з інвестиційним проектом-зобов'язанням щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років;

     8) анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081;

     9) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні два квартали.

     Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: 20901, м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26, І поверх, управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, каб.13. Повністю з умовами конкурсу можна ознайомитись на веб-сайті Чигиринської райдержадміністрації http://www.chigirinrda.org.ua.

     Документи, які надійшли після встановленого терміну, не приймаються. Участь у конкурсі є безкоштовною.

     Переможець конкурсу має право доузгодити розклад руху автобусів на маршрутах, складає паспорт маршруту та погоджує його відповідно до чинного законодавства.

     Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться20.10.2014 року о 11.00 за адресою: 20901, м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 26, ІІ поверх, зал засідань. Телефон для довідок з питань проведення конкурсів: (04730) 2-59-15,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додати коментар