Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Про розрахунки за енергоносії та комунальні послуги йшла розмова в райдержадміністраці

    Стан розрахунків за використані енергоносії та комунальні послуги споживачами району розглянуто на засіданні комісії райдержадміністрації по контролю за станом розрахунків за енергоносії.

    Провів засідання голова райдержадміністрації Олександр Діскант, і крім членів комісії в її роботі взяли участь начальник госпрозрахункового підприємства «Чигиринські теплові мережі» Андрій Заїченко, керівники комунальних підприємств: «Чигирин» - Віталій Ключник, «Рацеве – Богдан» - Микола Мірошниченко, «Світанок – Тіньки» - Віктор Нещадименко, «Боровичка» - Павло Ярчук, а також начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко, головний бухгалтер КП «Гу Будинку рад» Людмила Полудненко, начальник відділу культури райдержадміністрації Лариса Гузніна, директор Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництваЮрій Поліщук, юрист спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Віталій Муравченко, начальник цеху телекомунікаційних послуг №18 Сергій Романенко, начальник ДТРУ 16 управління ДСНС в Черкаській області Андрій Вдовенко і начальник управління Державної казначейської служби України у Чигиринському районі Світлана Куценко.

     На засіданні комісії розглянуті питання про стан розрахунків споживачів району за використані енергоносії та житлово-комунальні послуги і визначено шляхи підвищення рівня оплати всіх груп споживачів за використані тепло- та електроенергію, комунальні послуги та зменшення суми заборгованості протягом вересня 2014 року.

     Зі слів голови райдержадміністрації Олександра Дісканта, викликає занепокоєння стан розрахунків всіх груп споживачів за використані енергоносії та спожите тепло, та найбільша заборгованість залишається за установами, які фінансуються з державного та місцевого бюджету.

     - Дане питання вкрай важливе тому, що район має значну заборгованість за спожиті енергоресурси. Основною причиною заборгованості населення є збільшення споживання послуг та невчасне проведення розрахунків за використані енергоресурси, - зауважив районний очільник. 

     За результатами розгляду зазначених питань головою райдержадміністрації дано доручення забезпечити безумовне погашення заборгованості за надані послуги з теплопостачання, а також надати конкретні пропозиції щодо оптимізації існуючої схеми теплозабезпечення, з метою зменшення газоспоживання.

     Зокрема, керівникам бюджетних установ району необхідно вживати заходів для забезпечення своєчасного розрахунку за спожиті природний газ, електроенергію, теплову енергію, послуги водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів. А керівникам установ, що надають комунальні послуги, слід своєчасно інформувати районну державну адміністрацію про проблемні питання, які виникають в ході розрахунку за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

     Загалом, засідання комісії пройшло в конструктивному руслі, присутні дійшли згоди щодо вжиття всіх можливих заходів для проведення роботи по зменшенню заборгованості за спожиті енергоносії та отримані комунальні послуги основними боржниками до кінця вересня 2014 року

Додати коментар