Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

ВИБОРИ: Нетовкіна розпочинає і…

19 вересня 2014 року в деякі села Чигиринського району завітала з візитом голова громадської організації «За процвітання Черкащини» Нетовкіна Наталя Володимирівна.Першим селом що відвідала пані Наталя було Вітове. На зустріч з нею прийшло 8 осіб. Дещо краще зустрічали голову громадської організації в Рацеві. На зустріч прийшли 9 жителів села. Приблизно така сама «гостинність» була проявлена і тіньчанами. (Див. фото. Просимо вибачення за якість). Чи то так були організовані зустрічі, чи діяльність цієї громадської організації не цікава сільським жителям, та факт залишається фактом – поїздка була провальною. Яка ж мета була зустрічі? Розповідала Наталя Володимирівна багато і гарно. І про підкуп виборців на виборах 2012 року і про непорядність дій іншого кандидата і про те як вона зроби життя кращим.

Та про все по порядку.
Підкуп. Для того щоб вживати словосполучення «підкуп виборців» треба тримати на руках рішення суду про встановлення такого факту. Презумпцію невинуватості ще ніхто не відміняв в цій державі. Що можна сказати – погані юрисконсульти працюють в громадській організації. Чи взагалі не працюють. Яким чином Наталя Володимирівна підбирає собі команду невідомо. Але про команду розмова піде далі.

Дії іншого кандидата. Згадувала пані Нетовкіна про нібито погрози в її сторону зі сторони Любивого Сергія Васильовича. Для довідки. Любивий С.В. – бувший директор школи, освітянин, кандидат на голову Чорнобаївської селищної ради. Людина, що має беззаперечний авторитет у громади. Для жителів нашого району поки що не надто відомий. Та на скільки відомо редакції «Вмісті» Сергій Васильович не буде опускатись до розмови на рівні погроз та залякувань. Напевно Наталя Володимирівна, а чи то її херсонські технологи, що перекупили інтернет видання «РЕМАРКУ», не змогли нічого кращого придумати аніж паплюжити інших. Відповідно на їх фоні пані Наталя має виглядати доброю, порядною, готовою захистити громаду від тиранів. Не враховує лише пані Нетовкіна, що якщо і вдаватись до таких методів, то це має робити хтось інший а не вона сама. Бо якось дивно виглядає – діючий депутат по округу поганий, кандидат нинішній поганий, одна я – хороша.
Згадувала Наталя Володимирівна і нещодавню історію - В Чигирині почалась виборча кампанія. Вказувала що це нібито інтернет ресурси почали займатись брудними технологіями проти неї. Маючи нагоду звертаємось до Вас, пані Наталю! Редакція «Вмісті» є незалежним джерелом інформації та дає підґрунтя своїм читачам щоб ті самі робили висновки. Краще попрацюйте зі своїми приймальнями щоб ті краще робили свою роботу та не допускали таких казусів які вже були зроблені. А зроблено їх багато.

Допомога. За рахунок чого планує виграти вибори, якщо все ж таки на них піде, Наталя Володимирівна – невідомо. На запитання чи буде вона допомагати у вирішення буденних сьогоденних проблем громади вцілому та окремих жителів пані Нетовкіна відповіла що це не її методи. Громадяни можуть звертатись до громадських приймалень із відповідними заявами і в межах можливого вони будуть вирішуватись. Єдине що обіцяла Наталя Володимирівна це відстоювання позиції щодо зменшення пенсійного віку та децентралізації влади. Дуже важливі для людей пенсійного віку що були на зустрічах…
Команда. Редакція «Вмісті» має інформацію що в команді Наталі Володимирівни працює Скибіцька Світлана. Бувша активістка Партії регіонів, керівник її громадської приймальні, працівник виборчого штабу тої ж таки партії та скандально відомого Гури Сергія Вікторовича. По непідтвердженій інформації головою виборчого штабу є досить відома особистість для Чигиринського району, активний член Євромайдану в Чигирині, бувша завідувачка одного з дошкільник закладів, а нині займає високу посаду в органі місцевого самоврядування. Ми навмисне не вказуємо прізвище щоб неможливо було нас звинуватити у викривленні інформації. Але як же тоді пояснити що редакція Чигиринських вістей без оцінки майна, проведення тендеру та укладення договору оренди надала в користування бувший кабінет головного редактора? Чим же тоді ця влада відрізняється від попередньої??? Чи у нинішньої влади району є виключне право наперед угадувати хто «хороший», а хто «поганий»? І тому й тендери ніякі не потрібні??!
Якби там не було зустрічі дають більше питань ніж відповідей. Сподіваємось Наталя Володимирівна ще має в запасі пару козирів щоб показати що її громадська організація здатна не лише показувати свою діяльність на папері, а й готова йти до людей на зустріч та вирішувати нагальні проблеми.
    Далі буде…
Сподіваємось )

Коментарі  

+1 #7 РЕДАКЦІЯ 11.01.2015, 13:24
Цитую пуся:
Цитую ЧИТАЧ:
Стаття доволі цікава у "незалежного видання",але грамотність ніхто не відміняв. Якщо друкуєте такі статті,то потрудіться хоча б розставляти розділові знаки.Навіть неприємно читати таку безграмотну писанину!!!

Люди читають статті, бо їм цікаво!!!! А розділові знаки для школярів!

Редакція лише починає працювати, тому й не дивно що допускає помилки. Та це не означає що ми не будемо вдосконалюватись - працювати над граматикою, орфографією, стилістикою.
Цитата
-1 #6 пуся 11.01.2015, 12:31
Цитую ЧИТАЧ:
Стаття доволі цікава у "незалежного видання",але грамотність ніхто не відміняв. Якщо друкуєте такі статті,то потрудіться хоча б розставляти розділові знаки.Навіть неприємно читати таку безграмотну писанину!!!

Люди читають статті, бо їм цікаво!!!! А розділові знаки для школярів!
Цитата
+6 #5 якось так 29.09.2014, 20:50
Гарна команда у Нетовкiноi-не змогла зареэструватись...
Цитата
+3 #4 РЕДАКЦІЯ 23.09.2014, 21:15
Саме для цього внизу є приписка "Знайшли друкарську помилку, виділіть її натисніть Ctrl+Enter - Відправе повідомлення."Ремарка писав: "Тому кто идеален - место в музее". Дякуємо за проявлену цікавість. Надіємось на її проявлення в подальшому!
Цитата
-2 #3 ЧИТАЧ 23.09.2014, 21:08
Стаття доволі цікава у "незалежного видання",але грамотність ніхто не відміняв. Якщо друкуєте такі статті,то потрудіться хоча б розставляти розділові знаки.Навіть неприємно читати таку безграмотну писанину!!!
Цитата
+16 #2 NE хто 22.09.2014, 09:36
І доброго нічого. Напевне і не збирається
Цитата
-2 #1 Вибори 21.09.2014, 13:57
Що ж ви Нетовкiну отак?Вона поганого нiкому не робила
Цитата

Додати коментар