Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Жителі Чигиринщини просять ліквідувати "побутовий сепаратизм" "народної ради"

Президенту України Порошенко П. О.

Голові Верховної Ради ГройсмануВ.

Голові СБУ Грицаку В.

Міністру внутрішніх справ Авакову А. П.

Народному депутату України Зубику В. В.

Народному депутату України Савченко Н. І.

 

ЗВЕРНЕННЯ

 


 

Шановний пане Президенте, високопосадовці нашої країни, народні депутати та керівники служб, які забезпечують безпеку і законність на Україні!

Ми, жителі сіл Рацеве, Бітове та м. Чигирин на Черкащині звертаємось до Вас із проханням провести перевірку діяльності громадянської організації «Чигиринська районна народна рада», керівником якої являється житель с. Тіньки, Чигиринського району Романенко Павло Іванович.

На думку багатьох жителів району ця громадська організація є «побутовим сепаратистом».

Про це заставляє думати те, що з неї постійно ідуть настрої, що наш край настільки унікальний, що потребує і спеціального ставлення до нього. Десь рік тому в соціальних мережах навіть поширювався заклик надати Чигирину статусу столиці, а П. І. Романенка визнати гетьманом. Це дуже схоже на невдалий жарт, але ж цей громадянин дійсно видає газету «Гетьманська булава» та, разом зі своїми товаришами, наділяє себе повноваженнями вирішувати за всю громаду району. Робиться все це методом постійних заколотів, розділу громади сіл та райцентру, виживанні з посад неугодних їм

людей. А ще - написання постійних кляуз до вищих ешелонів влади та самоврядування на тих же представників влади на місцях. Тоді виходить, що замість того, щоб займатися державною роботою одні посадовці повинні розбиратися, інші «обмиватися» від надуманого Романенком П. І. та його прибічниками бруду.

«Чигиринська районна народна рада» з початку свого заснування постійно зриває сесії районної ради, або заважає їх роботі. На організованих ними протестних акція звучать заклики до повалення чинного керівництва держави «садіння на кіл» керівників області, району та населених пунктів, що не йдуть в них на поводу. Так, єдиним угодним їм головою райдержадміністрації був їх ставленик О. А. Діскант. А все тому, що з першого до останнього дня його перебування у владі (а це - 9 місяців) народна рада в ролі громадських радників, окупувавши кабінет цього очільника району, безвилазно керувала там всіма його діями. Коли постало питання призначення іншого голови РДА, народна рада писала листи у вищі інстанції проти, використовуючи різні компромати на людей.

Навіть тоді, коли розглядались кандидатура громадської діячки Наталії Нетовкіної, яка дуже багато зробила для Чигиринщини, їй у гріх виставили те, що людина змогла створити і розвивати свій успішний бізнес.

І взагалі, ця народна рада майстер дискредитації. Взяти хоча б те, як це сталося з добровольчим батальйоном «Азов». Чимало патріотичних чигиринців захоплювались його бійцями, з повагою і вдячністю зустрічали їх на фестивалях Нескоренної нації, які тут проходили, дякуючи за захист України в АТО. Тепер же народна рада запрошує представників Цивільного корпусу «Азов» із Черкас для своїх розбірок з незгодними з ними людьми. Керівник черкаської організації ЦК «Азов» Дмитро Кухарчук залучав до бійок у таких потасовках дуже молодих (може і неповнолітніх) хлопців, посилаючи їх бити навіть АТОвців, ветеранів АТО і ветеранів Афганістану. Паплюжать народно радів ці (і в своїй газеті) й учасників бойових дій в зоні АТО, які не згоджуються іти в одному строю з ЧНР(Чигиринською народною радою). Називають їх псевдоатовцями, заперечують їх участь у захисті країни, розповідають що вони пішли на війну заробляти гроші, перешкоджають збору допомоги армії та наданню допомоги на лікування поранених і таке інше. Яке ж тоді ставлення до захисників у громаді формує така ЧНР? Цькують і переселенців із зони АТО, називаючи їх «сепарами». Зате хизуються дружбою із головою комітету солдатських матерів Надією Куравшиною, яка нині закликає до повалення влади в Україні, а раніш, як подруга Захарченка, «-творила» подібну політику на Донеччині. Невже разом з такими людьми Чигиринська народна рада таки планує створити ЧНР і в нашому Богдановому краю? Перевірте будь-ласка.

Та й зараз, спекулюють «дружбою» із народним депутатом Надією Савченко, смикають її приставать до їхніх розбірок на Чигиринщині. А коли Надія перебувала в російській тюрмі, хоч одне слово замовили за її визволення? Та ні. Навіть коли їх запросили взяти участь в одному з флеш-мобів «Свободу Надії Савченко!» що відбувався в Чигирині, члени ЧНР відмовили, бо поспішали на свої збори. Наші діти-студенти стояли на морозі з плакатами, а дядьки радились в теплому кабінеті, як їм ще когось обпаскудити, чи щось розпочате зупинить.

Позиція пана Романенка, а тепер уже і ЧНР бути «проти всього». Так наш район досить бідний , а ці «ЧНР-івці» не пускають сюди ніякого бізнесу. Будь які інвестиційні пропозиції вони «зарубують» на корені. Ще після помаранчевої революції будували «Золоту підкову Черкащини» — серед протестувальників П. І. Романенко. Спробувала розгорнути Чигиринський туризм голова ГО «За процвітання Черкащини» Н. В. Нетовкіна: «це нам не треба — вона піариться». Є можливість залучити інвестиції від «Миронівського хлібопродукту» — страшна екологія. Хочуть створити Національний парк «Холодний Яр» — селянам не буде де дров узять. ЧНР проти всього без розбору... А де ж спільний знаменник? Може просто хочуть загубить район не даючи йому розвиватись?

Взять хоч би наші села Рацеве і Вітове. Саме сюди побажав знайти «Миронівський хлібопродукт» зі своєю інвестицією в будівництво птахофабрики. На початку року МХП запропонував нашій сільській раді проект розвитку наших сіл, згідно якого інвестори хочуть провести вуличне освітлення, ремонт доріг, капремонт водогону. А ще - перспективу нових робочих місць, підтримку шкіл і дитсадків, допомогу АТОвцям, малозабезпеченим сім'ям тощо. Але ГО «Чигиринська районна народна рада» збурила місцевих фермерів( Токарчук М.М., Попруга С. О., Попруга О. П., Колісник О. М., Курилович В. Г., Дешевенко П. Ф.). Боячись конкуренції, збільшення розміру орендної плати за земельний пай та відтік орендних паїв до більш лояльних і добросовісних орендарів, вони створюють протистояння іншим інвесторам, які бажають зайти на територію нашої сільської ради та, підвищувати добробут наших селян. Тепер завдяки підбуренню ЧНР в наших селах розгорілась страшна ворожнеча, яка вже перекинулась і на Чигирин, і на інші села.

Тепер, в умовах війни, коли слід об'єднуватись, коли створюють територіальну оборону населених пунктів, ЧНР організовує зриви сільських і районних сесій, де розглядаються і питання обороноздатності, мобілізації, військових призовів. А на одній із сходок в Рацевому було здійснено побиття жителів с. Рацеве, де люди отримали травми середньої і важкої тяжкості. По даному факту було проведено розслідування Чигиринським РВ НП, але жодного рішення досі не винесло. Провокують члени ЧНР місцевих жителів і на інші бійки, щоб потім піарити своїх постраждалих на судових процесах. Вже скоро брат на брата піде. А за що?

У нас в районі страшне безробіття. Практично мертва промисловість. А ЧНР жде «манни божої» від туризму. Та якщо вони не пускатимуть в район інвесторів, наші розбиті дороги, яких нема кому і за що лагодить, попросту лісом заростуть. Молодь без роботи виіде на заробітки, а старі в злиднях вимруть. Романенко хоче щоб таким чином із карти України зникла гетьманська столиця Чигирин і весь Богданів край? Гарну ж місію вибрав він і всі, хто його оточує. Невже не схаменуться люди, що «спасаючи» свій район вони його гублять. Це як мати-маніячка, яка, оберігаючи дочку від спокус світу, закрила її в чотирьох стінах на десятиріччя, не розбираючи що зробила для дитини з них тюрму і тим загубила її життя.

Щодо історичних місцевостей. Живе ж якось Запоріжжя, поєднуючи важку промисловість, машинобудування , та інше екологічно небезпечне виробництво із розквітаючим туризмом на Хортиці (не гірше нашого НІКЗ «Чигирин»). А в Європі - «Злата Прага» (історичне місто в Чехії з унікальною архітектурою), а в тій же Празі - завод «Шкода», пивзавод, парфюмерна та інші фабрики. А наш район смертельно заболів на «злидні». Врятувати його можна лише вливанням інвестицій, які поможуть стати на ноги. У всяких ліків є побічні ефекти, та лікарі їх призначають, щоб врятувать життя.

І ми теж не хочем, щоб наш край пропав, бо так вигідно Романенку та тим, хто його провокує та фінансує. Хто це?

Депутат райради чи то засновник ТОВ «Продагроінвест» Демиденко О. Ю. відомий тим, що презирливо називає чигиринців «люмпенами» і «невдачниками», які «без бою здали Чигирин німцям у ВВв», плаче за комуністами. А тепер, за інформацією, що витекла з його підприємства через невдоволених працівників заводу, яким директор заборгував зарплатню, в період збройної агресії з боку РФ та санкцій проти країни-агресора, він напрацював і реалізує схему збуту своєї продукції в Росії через підставну фірму в Білорусії, де просто перебивають український штрих-код. Дуже просимо перевірити цю інформацію, бо ми страшно розгнівані тим, що в часи коли весь світ накладає санкції на РФ, в тім числі й продовольчі, цей громадянин годує окупантів і нападників на свою країну. Він же син ветерана війни, а ким би назвали товаровиробника з України, який би в 1941 році збував свій товар у Німеччині. Чи не зрадником Батьківщини? Також Демиденко О. Ю., будучи головою районного осередку Партії Захисників Вітчизни, спекулює питанням надання земельних ділянок воїнам АТО, грубо поводиться з бійцями і їх родинами. Боячись конкуренції в нього на поводу іде інший депутат, що орендує землі в наших селах, директор ТОВ «Чигиринська Аграрна компанія» Кравець О. І. , який теж доклав рук до колоту в Рацеве і Бітове. А головний інструмент в їх руках ГО «Чигиринська районна народна рада», яка, як раковий метастаз, влізла в життя наших людей. Крім усього — через свою газету «Гетьманська булава», в якій публікують брехню і наклепи, дають прізвиська керівникам району, жителям сіл і міста, громадським діячам, які чинять правильно і сміливо стають проти їхньої діяльності. Для відводу очей члени ЧНР ходять попід хатами і просять по гривні-дві на випуск тієї газети, оббираючи пенсіонерів. А випускають ту брудну листівку по кілька тисяч екземплярів, явно не на назбирані гроші, а за чиюсь заінтересовану проплату.

Хто є членами ЧНР? Ображені, невибрані жителями району до депутатського корпусу особи, сумнозвісні колишні хабарники-прокурори, особи від колишньої влади, що тепер перебувають на психіатричному обліку, новоявлені члени ЦК «Азов», які не нюхали пороху, а навпаки прибули в район з прилеглих до зони АТО територій, напередодні війни, колишні військовослужбовці (радянські офіцери) та працівники ФСБ в радянські часи. Є й просто одурманені люди які намагаються бути активними, але не розуміють що їх попросту використовують. Чимало людей вже покинули цю організацію, створивши свої - продуктивні і прогресивні.

Залишились ті, хто разом з Романенком, повертались із Майдану, де були кілька днів, плануючи, що здобули собі там погони і посади. А не отримавши надуманого, борються проти всіх і вся. І головне - проти своєї ж громади.

Просимо всіх Вас, серйозно поставитись до нашого звернення і вивчити це питання, провівши перевірку діяльності ГО «Чигиринська районна народна рада», законності випуску її друкованого органу «Гетьманська булава» та змісту цієї газети, дати правову оцінку підривній діяльності в громаді нашого краю, перешкоджанню здійснення повноважень районної влади та місцевого самоврядування, негативному впливу на інвестиційний клімат та економіку району ГО «Чигиринська районна народна рада» та її керівника П. І. Романенка та посприяти, аби винні негараздах особи понесли відповідальність, в тому числі відшкодували нанесені району і його громаді     моральні і матеріальні збитки. А то й були притягнені до кримінальної відповідальності за злочин проти єдності громади, наклепи на людей, перешкоджанню інвестиційній діяльності та побутовий сепаратизм.

Коментарі  

+4 #104 Іван 27.09.2018, 23:38
Так Вам можуть тільки позаздрити, інші регіони країни,такому дієвому громадському об'єднань, як Ваша Народна Рада.Правильно Ви повідамляєш, що приїхавши з Майдану, так Майдан якраз і стояв, та боровся, про того, щоб на містах, виконували закони,не було корупції,щоб органи влади були підзвітні своїм виборцям,а Ви пишеш що хочите, щоб було як раніше,тихо і не мішали обкрадати, та обдурювати.
Цитата
+7 #103 chig_nar.rada@ukr.ne 27.03.2017, 10:36
Цитую полтавка:
Цитую З Рацева:
Романенка разом з його свитою на палю, щоб не ганьбили район і його мешканців (особливо такий як Коваленко). Виїжджаєш за межі району, а за Чигиринщину кожна "собака" скаже, що у нас "Народна рада" трошки білини обїлася. Скільки можуть вони районом колотити?????
Наташа заспокойся.Тебе в центрі люди лякаються з опудалом плутають так ти ще тут .

Це очевидно від злоби, що Черкаський апеляційний суд відмінив рішення чигиринського суду і повернув для розгляду позов Народної ради до районної газети.
Бо нормальні газети навряд конкретне фото " ЛНР, ДНР терористи" підробляли би на " ЧНР, ДНР терористи", де ЧНР в статті " ЧВ" подається як Чигиринська народна рада.
Цитата
+9 #102 полтавка 26.03.2017, 21:31
Цитую З Рацева:
Романенка разом з його свитою на палю, щоб не ганьбили район і його мешканців (особливо такий як Коваленко). Виїжджаєш за межі району, а за Чигиринщину кожна "собака" скаже, що у нас "Народна рада" трошки білини обїлася. Скільки можуть вони районом колотити?????
Наташа заспокойся.Тебе в центрі люди лякаються з опудалом плутають так ти ще тут .
Цитата
-10 #101 З Рацева 26.03.2017, 12:12
Романенка разом з його свитою на палю, щоб не ганьбили район і його мешканців (особливо такий як Коваленко). Виїжджаєш за межі району, а за Чигиринщину кожна "собака" скаже, що у нас "Народна рада" трошки білини обїлася. Скільки можуть вони районом колотити?????
Цитата
+12 #100 Той-того 23.11.2016, 13:43
Демократія (по простому) - це коли навіть останній дурень має право голосу і т.д. Диктатура ж (по простому) - це коли це й же останній дурень отримує право керувати у владі. Задумався, оглянувся, все таки у нас диктатура.
Цитата
+6 #99 Краще пиво 22.11.2016, 18:46
Цитую Павло не пий пиво:
Чигринцям потрібно не виходии, а вибігати на протестні акції.А то поки Ви засиджуватимитесь у своїх хатах с краю,вправні і захланні органи влади чи приватні компанії спочатку кладуть око на ваше спільне майно, а далі прикладають і руки, щоб його"роздерибанити".А Ви, виходячи зі своїх хат,коли все вкрадено,спромагаєтесь лише на поклєни.

Чогось накурився...
Цитата
+14 #98 Павло не пий пиво 21.11.2016, 22:42
Чигринцям потрібно не виходии, а вибігати на протестні акції.А то поки Ви засиджуватимитесь у своїх хатах с краю,вправні і захланні органи влади чи приватні компанії спочатку кладуть око на ваше спільне майно, а далі прикладають і руки, щоб його"роздерибанити".А Ви, виходячи зі своїх хат,коли все вкрадено,спромагаєтесь лише на поклєни.
Цитата
+12 #97 Долбо 21.11.2016, 19:01
Чигиринцям надо прийти на сесію 23 ноября і викинути на ... все начальство.
Цитата
+16 #96 Той-того 21.11.2016, 13:42
23-го чиссла сього місяця сесія райради начеб то буде розглядати лист про наміри "перемоги-ряби-нової" відносно будівництва в нашому районі курників. Одибіліли повністю-спочатку прийняли рішення про заборону будівництва а тепер будемо розглядати пропозиції. Запроданці ми страшні, і лохи - несамовиті. Вже не знаємо кому вірити і куди бігти, питань дуже багато, і поки міська рада, районна рада і іниє держ мужі пропивають та грабують район що робити нам, чекати кінця...чи може таки спробувати поставити на місце недоумків...
Цитата
+19 #95 Павло не пий пиво 21.11.2016, 10:49
Ця стаття є наклипом. "Лідакторша" очивидно і є автор статті, якщо після Революції Гідності вона заслуговувала у пеклі на один казан смоли,то зараз зослоговує на покарання посадити на палю, а її стогону не буде кому поспівчувати.
Цитата

Додати коментар