Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Звернення до членів комісії з захисту прав споживачів при ВК ЧМР

Никто, кроме ребенка или человека с детским умом, не может ждать от жизни справедливости. Она не такова, и  для  одних она будет тяжелее, чем для других.

Ни одно государство, со времен изгнания населения из первого государства - Эдемского сада, ни для одного реального конкретного индивидуума ничего не сделало. Причем, вовсе не от того, что здесь есть чей-то злой умысел. Просто интересы каждого человека в отдельности и государства в целом кардинально противоположны.

  Юридические законы - это единодушное требование овец идти на шашлык на общих основаниях с пастухами и их собаками. Пастух, как бы ни любило его стадо, никогда не станет его частью.

 

 Суд, як державний інститут, вирішує всі справи не згідно вимог закону ("з формальних причин"), а "по суті" (по «понятіям»). Незгодним скаржникам наступна інстанція (апеляційна, касаційна, ...) роз'яснить, що згідно Цивільного кодекса, "Не може бути відмінено з формальних причин вірне по суті  рішення".

  Як і будь-який державний чиновник, суддя згадує про закони (про бога, совість, екологію...), тільки коли виникає потреба притримати за друге вухо свиню, яку він ріже.   Тому остання надія "добитися справедливості" (реалізації своїх законних прав) для звичайного громадянина -  органи  самоуправління,  які мають достатньо важелів для забезпечення компромісу між інтересами держави та свого виборця. 

  За визначенням Л. Ерхарда, компроміс - це мистецтво розділити пиріг так, щоб кожен був певен, що кращий кусок дістався йому. Митці в судах не працюють, в міських радах їх теж не дуже багато, тож комісія з захисту прав споживачів при виконавчому комітеті міської ради за активного сприяння громадських організацій, можливо, і зможе зменшити соціальну напруженість, визвану стрибком цін на комунальні послуги.

   Хтось же повинен хоч якийсь порядок устаканювати, коли навіть глибоко шановані нами правоохоронні органи йдуть на поводу у брехунів та шахраїв.

 

PS.

За словами глави НАБУ, відомство не може собі дозволити, щоб справи направлялися в нереформовані суди, яким важко довіряти.

                                                               Кореспондент РБК-Україна  09.12.2016.

ЦИТАТА РОКУ – ГОЛОВА ВСУ Романюк: В Україні протягом останніх 20 років виконується лише 5% від усіх ухвалених судом рішень і влада вже заборгувала громадянам 450 млрд. грн. за невиконаними рішеннями.

                                                                       Повідомляє РБК-Україна. 28.12.2016

Вкотре констатую, що цю так звану "судову систему" потрібно катком зачищати, а не обмежуватися наявними реформами.

« Reply #4 : 19 Жовтня 2016, 12:50:23 » : 760/12445/15 Устінов Є. А. до КП Керуюча компанія і Батиївське: перерахунок ЖКП .

 


Шушпанов Борис Тимофійович

 

 

P.S. Стилістика та правопис звернення збережені

Коментарі  

+21 #7 Писатель 09.01.2017, 09:01
Цитую Редактор:

Попала на роботу в редакцію і відчула покликання. Нехай пише, може із неї ще люди вийдуть.

А ви знаєте в мене також таке буває, як побачу деревяні ворота або огорожу - так відразу відчуваю покликання і хочеться щось на них написати або намалювати.
Цитата
+8 #6 Редактор 07.01.2017, 09:08
Цитую Карл:
Чесно, даже не дочитал, ни о чем, вообще. Зачем такой шлак публиковать?

Писала журналіст-початківець, яка журфаків не закінчувала. Попала на роботу в редакцію і відчула покликання. Нехай пише, може із неї ще люди вийдуть.
Цитата
+23 #5 Карл 07.01.2017, 00:14
Чесно, даже не дочитал, ни о чем, вообще. Зачем такой шлак публиковать?
Цитата
+13 #4 Патріот 06.01.2017, 11:42
Система "гнила", корупція і клани - це норма в Україні. Що робити? Виховувати своїх дітей так, щоб вони були розумніші за дітей корупціонерів.
Цитата
+10 #3 Савик 05.01.2017, 22:43
"Шушпанов Б.Т." - это литературный псевдоним одной извесной в Чигирине журналистки. Не вам судить о стиле написаного.
Цитата
+38 #2 Боря шалит 05.01.2017, 17:19
Це не стаття, а якийсь набір цитат. Після зустрічі Нового року таке буває, закусювати треба.
https://youtu.be/q5fLjI3JvUk
Цитата
+24 #1 ХХХ 05.01.2017, 15:24
Шановний Шушпанов Б.Т., окрім набору цитат, ви що хотіли донести своєю статтею? :o
Цитата

Додати коментар