Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

О. Бунь: "Єдина можливість забезпечити людей теплом - перехід на індивідуальне опалення"

Останні 1,5 місяці Чигирин обговорює ситуацію довкола ГП «Чигиринські теплові мережі». Вважаю своїм обов’язком висвітлити хронологію подій, що передували теперішній ситуації.

На посаду начальника відділу ЖКГ, землеустрою та інвестиційної політики Чигиринської міської ради я був призначений в кінці серпня 2016-го року. Майже відразу приймав участь в обласних нарадах по питанню підготовки до опалювального сезону 2016-2017рр. На кожній з таких нарад про Чигирин говорили не з позитивної сторони. Всі дані, отримані мною на нарадах, я доносив до міського голови і до керівника ГП «Чигиринські теплові мережі». Останній не дослухався до мене. Як наслідок - в опалювальний сезон Чигирин вчасно не увійшов. Про це я повідомив департамент ЖКГ Черкаської ОДА та профільного заступника голови облдержадміністрації. Оскільки забезпечення теплом населення є однією з пріоритетних задач, в області з розумінням поставились до ситуації та сприяли вирішенню поточних проблем. Щоправда керівник ГП «Чигиринські теплові мережі» ніяких висновків для себе не зробив. Красномовним є факт що за весь період Литвин Петро Микитович як керівник підприємства, що мало б забезпечувати теплом населення, ні разу не приїздив в департамент ЖКГ Черкаської ОДА і ні разу не звернувся з листом з інформацією про діяльність підприємства. 

Не дивно що з таким відношенням до роботи за опалювальний сезон підприємство 5 разів зупинялось в зв’язку з не вирішенням питання по оплаті за газ та за постачання газу. Кожного разу потрібно було просити про допомогу області. На одній із таких зустрічей Литвину П.М. прямо вказали що він не справляється з роботою. Та це ситуацію не змінило. За моєї ініціативи на одній із засідань постійної комісії міської ради по питаннях ЖКГ було поставлене питання про визнання роботи керівника ГП «Чигиринські теплові мережі» Литвина П.М. незадовільною. Протокол комісії був переданий тодішньому секретарю міської ради Іващенко Л.Ф.

Апогеєм такого «вдалого» керівництва стало блокування рахунків підприємства та заборона відчуження всього рухомого та нерухомого майна. І після цього керівника не було звільнено. Навіть навпаки. Продовжено дію контракту. Після цього міський голова склав повноваження. Тим самим поставив міську раду в незручне становище.

Іншого виходу як організовувати зустрічі з населенням і інформувати про велику ймовірність не входження в опалювальний сезон підприємством  «Чигиринські теплові мережі» не було. І відразу почули про «нездатність» влади забезпечити людей теплом. Розроблена мною Програма, котра гарантувала повернення 30% суми, що людина брала б як позику задля встановлення індивідуальної системи опалення, сприймалась в штики. Коли я про неї розповідав на зустрічах, то почув що «влада» хоче такими позиками позабирати житло.

Почали організовуватись штаби по питанню підготовки до опалювального сезону. На них обговорювались організаційні моменти. На жаль на жодному із засідань не було запропоновано надати допомогу Чигиринській міській раді коштами. Адже скільки не плануй заходів – жоден з них не допоможе при відсутності коштів. Усвідомлюючи це я почав шукати інвесторів, котрі б погодились надати позику Чигиринській міській раді.

Як не дивно я таких знайшов. Забігаючи наперед повідомляю - в разі погодження міською радою позика надаватиметься без відсотків. Забезпеченням позики буде гарантія повернення.

В разі прийняття такої позики я розроблю Програму, котра даватиме гарантії малозабезпеченим жителям міста, в тому числі пенсіонерам, інвалідам тощо.

Наостанок наводжу аналітику департаменту ЖКГ Черкаської ОДА щодо підприємства  «Чигиринські теплові мережі», котра засвідчує що неможливо відновити діяльність. Зустріч із заступником Черкаської ОДА Овчаренком С.М., що відбулась 10 серпня ц.р., розпочалась з пропозиції відновити роботу підприємства. На останок вона змінилась. 15 серпня будуть надані всі розрахунки і механізми забезпечення населення індивідуальними системами опалення. Тож робота продовжується.

Начальник відділу ЖКГ, землеустрою та

інвестиційної політики

Чигиринської міської ради                                                            О.О. Бунь

Коментарі  

+5 #19 марина 21.08.2017, 10:19
та тут кого не постав мером однак бардау буде!!!!!! Ніхто за людей не думає тільки всі за себе!!!!
Цитата
+8 #18 Двохсотгривенному 20.08.2017, 15:05
Цитую ДЕД ПРАВДА:
БУНЯ НА ДИБУ

"ДЕД ПРАВДА", як показали попередні вибори, твоя правда коштує 200 гривень.
Цитата
+3 #17 Чигиринець 20.08.2017, 09:36
Шановні земляки, скажіть, на Ваш погляд, кого в ви хотіли бачити мером нашого міста? Бо наблюдається тенденція, кого не обрали - той поганий.
Цитата
+6 #16 ДЕД ПРАВДА 19.08.2017, 19:23
БУНЯ НА ДИБУ
Цитата
+12 #15 Коля Т. 18.08.2017, 16:45
О.К@@@@@ко вже похерив свій Формат. Та воно і правильно бо тепер і писать нема про що. Хлопці вже самі у владі, а так можна самим собі на я-ця наступить.
Туши вже і свій сайт Олег. Масло зливай.
Та і почитать тут нема чого ніколи.
Цитата
+16 #14 роман 18.08.2017, 07:20
ДЯКУЄМО "НОВИМ" ПАЦАНАМ У ВЛАДІ!!! Ви знову підняли тариф на воду? То для чого було прибирати Стьопу і Ларису Іващенко, якщо ви не краще? У вас там все в порядку?... Цівіна що з тобою? Чи ти завжди таким був? Короче прийшли не краще Стьопи... Такі ж д......
Цитата
+13 #13 Павло 17.08.2017, 20:58
Цитую Борис:
То коли можно отримати компенсацію? - Ніколи. Вам пропонують кредит на невизначених умовах.

Та і кредітів ніхто не пропонує. Просто бла бла бла. Я б узяв кредит. Хто дає? Бунь??
Цитата
+12 #12 XXXL 16.08.2017, 15:15
Досить дивно виглядає інформація про 113% рівень розрахунків споживачів із підприємством при, майже, 2 млн. грн дебіторської заборгованості. Тобто підприємству винні 2 млн. грн при тому, що рівень розрахунків перевищує 100%??????
Цитата
+19 #11 Вовка 15.08.2017, 19:31
Цитую Серж:
Цитую Степан:
Весела компашка дорвалась до руля. Капут.

да на цьому фоні і Степан нічого так виглядить тепер

Ну зі Стьопи весь бардак і почався. Він же і поставив "компетентних" керівників-Литвина та Брайченка. А нинішні продовжують бардак. Тепер вже й тарифи на воду підняли. Знову треба звільняти виконком, секретаря та ін.
Цитата
+22 #10 Gk.c 15.08.2017, 05:39
Деякі здорові думки в цій писанині є. Наприклад про нікчемність Литвина. Але ж, пане Олеже, хіба можна так безграмотно писати? Наприклад "на одній із засідань постійної комісії міської ради" ??? Хіба слово "засідання" жіночого роду? Багато помилок як для чиновника з претензіями на щось, потрібно вдосконалюватися.
Цитата

Додати коментар